Nowiński
Marcin Zaleski
Sędzia główny Rokicki, Długi, Kolusz

Podhale górą

Hokeiści Legii nie dali rady MMKS-owi Podhale Nowy Targ w pierwszym spotkaniu. Mecz co prawda rozpoczął się nie najgorzej (remis 1-1), ale w miarę upływu czasu, przewagę osiągali gospodarze. Pierwszy gol dla Podhala został zdobyty w 9 minucie i 30 sekundzie. Na prowadzenie gospodarze wyszli ponownie w 15 minucie meczu, strzelając bramkę na 2-1. W 21:50 min Podhale wykorzystało grę w podwójnej przewadze i podwyższyło wynik na 3-1, a druga tercja zakończyła się wynikiem 4-2. Ostatecznie zawody zakończyły się wynikiem 7-3 i nowotarżanie są również faworytem niedzielnego spotkania.

Zapowiedź

W najbliższy weekend hokeiści Legii dwukrotnie zmierzą się na wyjeździe z MMKS-em Podhale Nowy Targ. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 18, niedzielne o 10:30. Liczymy na kolejne zdobycze punktowe naszej drużyny.