Oprawa na meczu hokeistów z liderem I ligi - fot. Mishka / Legionisci.com

Hokej: Legia Warszawa 1-9 KS Toruń

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii Warszawa przegrali na Torwarze z KS Toruń 1-9. Goście w tym sezonie są zdecydowanie najlepszą drużyną I ligi - wygrali 17 z 19 rozegranych meczów. Wyniki tercji: 0-3, 1-2, 0-4. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Wołkowicz. Już w 2. minucie spotkania bramkarz stołecznego zespołu Bartosz Maza doznał kontuzji i na noszach opuścił lodowisko. Wstępna diagnoza wskazuje, że uraz jest poważny i czeka go dłuższa przerwa w grze.

Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Mishki

Fotoreportaż z meczu - 53 zdjęć Bartosza Krygiera

Drugi mecz Legia - KS Toruń odbędzie się w niedzielę o godzinie 13:30. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Hokej.

W pierwszej tercji na trybunach zebrało się około 600 kibiców. Fani przygotowali transparent z hasłem "Otwieramy sezon sekcyjny". W ostatnich minutach pierwszej tercji pojawił się nawet doping, a w górę powędrowały małe flagi na kijach. Doping trwał jednak krótko. Po przerwie ok. 250 osób z młyna opuściło halę Torwaru II i już nie wróciło.