Złomańczuk 2

trener: Wojciech Kiełbasiewicz
Sędzia główny A. Polaczyk, Ł. Cichowski

Pewne zwycięstwo!

Koszykarze Legii wygrali w zaległym spotkaniu II ligi z ostatnim w tabeli OSSM-em Sopot 106-79. Pierwsze trzy kwarty, choć wygrane przez legionistów, były dość wyrównane. Do przerwy było 49-35. Dopiero w ostatniej odsłonie warszawski zespół zapewnił sobie bezpieczną przewagę, której nie roztrwonił do końca. Najlepszym strzelcem był Robert Pacocha, który rzucił 36 punktów.
Trener Wojciech Kiełbasiewicz nie krył po meczu zadowolenia z postawy swoich podopiecznych.

Kolejny mecz nasi koszykarze zagrają w sobotę o godzinie 19 na Bemowie. Rywal, Żuraw Gniewino będzie o wiele trudniejszym przeciwnikiem od OSSM-u.

Pomeczowe wypowiedzi

Wojciech Kiełbasiewicz (trener Legii: "Mimo wysokiej wygranej, mecz nie był dla nas łatwy. Dopiero w czwartej kwarcie osiągnęliśmy bezpieczną przewagę. W porównaniu z poprzednimi meczami widać było poprawę w naszej grze. Jestem zadowolony z mobilizacji zawodników. Na wyróżnienie zasłużył cały zespół".

Dodatki
Zapowiedź

Nie zlekceważyć rywala

Początkowo spotkanie miało być rozegrane dwa tygodnie wcześniej. Ostatecznie mecz odbędzie się w środę o 17:30, co na pewno jest gorszym terminem dla pracujących w większości zawodników. Pojedynek z podopiecznymi Jacka Łączyńskiego rozegrany zostanie w hali 100-lecia, przy ulicy Goyki 7 w Sopocie.
OSSM jest jedyną drużyną bez zwycięstwa. Wierzymy, że nasi zawodnicy nie zlekceważą przeciwnika i zdobędą dwa punkty. W zespole OSSM-u występują zawodnicy urodzeni w latach 1990-93.