2. Marek Szumełda-Krzycki 0
8. Grzegorz Malewski 0
30. Tomasz Andrzejewski 0
trener: Michał Spychała, as. Piotr Bakun
Sędzia główny Marek Januszonek, Paweł Baran, Mirosław Wysocki ; Komisarz: Mariusz Jakubów

Walczyli do końca

W rozegranym dziś w Stargardzie meczu I ligi koszykówki Legia przegrała ze Spójnią 80-82. Spotkanie było bardzo zacięte, a do wyłonienia zwycięzcy niezbędna była dogrywka. Wyniki kwart: 20-21, 19-13, 17-18, d. 10-8. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w najbliższy piątek o godzinie 20:00 w Warszawie, w hali Koło.

Zapowiedź

Pokazać charakter

Koszykarze Legii po dwóch porażkach z rzędu, jadą na wyjazdowy mecz do dalekiego Stargardu. Spójnia w tym sezonie rozpoczęła rozgrywki od trzech porażek, ale w dwóch ostatnich spotkaniach zwyciężyła. Legioniści po porażce w Pruszkowie muszą przede wszystkim pokazać charakter i udowodnić, że nie na darmo uważani są za faworyta do awansu do ekstraklasy. Początek meczu w hali przy ulicy Pierwszej Brygady o 17:00. Bilety w cenie 10 złotych (normalne) i 5 zł (ulgowe) będą do kupienia bezpośrednio przed meczem.