17. Przemysław Wrona 2
24. Patryk Buszta -
8. Jacek Balawender -
trener: Dariusz Kaszowski, as. Mateusz Leja
Sędzia główny Janusz Kiełbiński, Marcin Wasilewski, Mirosław Wysocki, Komisarz: Wacław Woźniewski

Wygrana z nerwową końcówką

Po trzech porażkach z rzędu doczekaliśmy się wygranej koszykarzy. Legioniści rozpoczęli od bardzo bardzo dobrze. Już po 5 minutach prowadzili 15-4, a w kolejnych akcjach powiększyli przewagę do 17 punktów. Druga kwarta nie była aż tak efektowna, ale konsekwentna gra pozwoliła "Wojskowym" podwyższyć prowadzenie o kolejne 5 oczek i do przerwy gospodarze prowadzili 44-25. W trzeciej kwarcie obraz gry nie uległ zmianie. Dopiero czwarta odsłona należała do gości, którzy w pewnym momencie zmniejszyli przewagę legionistów do 11 punktów, a w końcówce nawet do 9 punktów, ale nie byli w stanie tego dnia zagrozić dobrze dysponowanym legionistom. Ostatecznie Legia pokonała Sokoła 70-61.

Autor: Woytek

Zapowiedź

Przełamać się!

Po trzech porażkach z rzędu koszykarze Legii w piątek zagrają przed własną publicznością z czołową drużyną I ligi, Sokołem Łańcut, który po sześciu kolejkach ma na swoim koncie 5 wygranych i jedną porażkę - po dogrywce w Kłodzku. Początek meczu o 20:00 w hali Koło. Wierzymy w przełamanie naszego zespołu i zapraszamy na mecz kibiców - ich doping będzie niezwykle ważny dla legionistów.