21. A. Paszkiewicz 0
5. M. Aleksandrowicz -
Sędzia główny

Dobra passa trwa

W meczu 5. kolejki I ligi koszykówki Legia Warszawa pokonała na wyjeździe SKK Siedlce. Było to czwarte zwycięstwo legionistów z rzędu. Legia zajmuje 3. miejsce w tabeli. Przez pierwsze 10 minut spotkania było bardzo wyrównane i zakończyło się dwupunktowym prowadzeniem "Wojskowych". Druga odsłona meczu przebiegała podobnie, ale tylko do 17. minuty. Od tego momentu drużyna Piotra Bakuna zaczęła stopniowo powiększać przewagę i do szatni schodziła prowadząc 47-39. Po przerwie legioniści kontynuowali dobrą grę i przed ostatnią częścią spotkania powiększyli prowadzenie do 16 punktów. W czwartej kwarcie przewaga skoczyła nawet do 19 oczek. Ostatecznie po spokojnej końcówce Legia wygrała w Siedlcach 80-62.