14. P. Robak 7 (1)
11. Ł. Wilczek 6 (1)
8. G. Malewski 0
23. J. Sienkiewicz 0
Sędzia główny Arkadiusz Wojna, Mirosław Wysocki, Tomasz Langowski, Komisarz: Dariusz Szczerba

Dobra seria trwa

W meczu 13. kolejki I ligi koszykówki Legia Warszawa wygrała wyjazdowe spotkanie z GKS-em Tychy 89-68. Od początku mecz w Gliwicach był bardzo wyrównany - prowadzenie zmieniało się sześciokrotnie. Pierwsza kwarta zakończyła się pięciopunktowym prowadzeniem gości, ale w drugiej gliwiczanie szybko doprowadzili do remisu. Jednak tuż przed zejściem do szatni legioniści ponownie odskoczyli na 6 punktów. Po przerwie podopieczni Piotra Bakuna wykorzystali prawie pięciominutową nieskuteczność GKS-u i powiększyli przewagę do 15 punktów. Trzecia kwarta zakończyła się prowadzeniem Legii 70-52. Podobny przebieg miał początek ostatniej odsłony meczu. Wówczas legioniści wygrywali już nawet 77-54. Gospodarze wzięli się do odrabiania strat, ale Legia nie pozwoliła już sobie wyrwać dwóch punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 89-68 dla warszawskiej drużyny.

Kolejny mecz legioniści rozegrają w przyszłą sobotę w Kłodzku z miejscową Nysą.