Statystyki meczu w Inowrocławiu

Słabsi na tablicach (39 zbiórek przy 47 Noteci), popełniający więcej strat (15-11) i zdecydowanie słabiej dysponowani rzutowo - tak prezentowała się Legia w meczu z Notecią w Inowrocławiu. Nasi gracze mieli zaledwie 34,5 procentową skuteczność z gry, w tym 21,7% za 3 punkty. Fatalnie wyglądają nasze statystyki z linii rzutów wolnych.

Legioniści spudłowali co drugi rzut osobisty, trafiając tylko 14 z 28 prób. Wyjątkowo słabo pod tym względem prezentował się Arek Kobus (6/12), który wymusił najwięcej przewinień (7). Legia kończyła mecz bez Bojki i Zaperta, którzy faulowali po 5 razy.

Noteć zdecydowanie częściej przechwytywała piłkę (11), przy zaledwie 6 przechwytach Legii, co często wynikało z agresywności w grze. Najwięcej strat w naszym zespole zanotował Kobus (4). Na tablicach nikt z legionistów nie spisywał się najlepiej, szczególnie wobec dobrej dyspozycji Michałka (14 zbiórek, w tym 5 w ataku) i Groda (12, w tym 2 w ataku).

Najdłużej na boisku przebywał Rafał Holnicki (26:31 min.), a ponad 20 minut zagrali także Paszkiewicz (25:15), Kobus (23:26) i Zapert (22:53). Najkrócej na parkiecie przebywał Bartek Ornoch (8:17).

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 10-10, 16-23, 30-30, 46-39, 52-43, 62-48, 74-54, 79-59

Punkty po stratach: 13-7
Punkty spod kosza: 28-30
Punkty drugiej szansy: 8-10
Punkty po szybkim ataku: 13-12
Punkty zmienników: 41-16

Najwyższe prowadzenie: 22-9
Najwyższa seria punktowa: 9-0 (28-26) - 8-0 (10-16)