Koszykówka: AZS AWF Mickiewicz Katowice 67-74 Legia

W pierwszym meczu sezonu 2015/16, koszykarze Legii wygrali na wyjeździe z beniaminkiem, AZS-em AWF Mickiewicz Katowice 74-67. Po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili 14-10, w drugiej odskoczyli na 8 punktów, ale legioniści szybko zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie 22-21. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 28-27 dla gości. Trzecia część spotkania również przebiegła pod dyktando legionistów, którzy powiększyli przewagę o kolejne 7 punktów i nie oddali prowadzenia do końca meczu.

Fotoreportaż z meczu - 42 zdjęcia Bodziacha

Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w kolejną sobotę w Tychach. Pierwszy mecz w Warszawie 11 października na Torwarze. Więcej informacji w dziale Koszykówka.