Rugby: Rugby Białystok 29-18 Legia Warszawa

W trzecim meczu 2. ligi rugbyści Legii Warszawa przegrali na wyjeździe z Rugby Białystok 18-29, mimo że do przerwy prowadzili 7-18. Do Białegostoku drużyna pojechała w sporym osłabieniu - zabrakło 5 podstawowych zawodników młyna. Brak zmienników i o wiele cięższy młyn przeciwnika dały o sobie znać w drugiej połowie meczu.

Punkty Białystok: Krzysztof Murawko 10 (2P), Michał Praczuk 5 (P), Rafał Kobeszko 5 (P), Wojciech Twarowski 5 (P), Artur Sulima 4 (2pd).

Punkty Legia: Kacper Ostrowski 5 (P), Daniel Szczepaniak 5 (P), Kacper Piotrowicz 5 (P), Karol Sowa 3 (K).