HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Znicz Basket Pruszków - Legia Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com
Znicz Basket Pruszków - Legia Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 4 marca 2017 r. godz. 18:46

Koszykówka: Legia Warszawa 74-65 Znicz Basket Pruszków

Woytek, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu 26. kolejki I ligi koszykówki Legia Warszawa wygrała ze Zniczem Basket Pruszków 74-65. Wyniki kwart: 20-18, 14-20, 16-13, 24-14. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w kolejną sobotę w Gliwicach. Najbliższe spotkanie na Bemowie w sobotę, 18 marca z GKS-em Tychy. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 47 zdjęć Bodziacha



P
o serii długiej serii zwycięstw przyszedł lekki kryzys. Czwarty mecz z rzędu w wykonaniu podopiecznych Piotra Bakuna był bardzo zacięty. Po pierwszej kwarcie legioniści prowadzili ze Zniczem dwoma punktami, ale w drugiej części szybko stracili prowadzenie i w 19. minucie przegrywali 28-38. Przed przerwą zdołali zmniejszyć stratę do 4 punktów. Bardzo dobry początek trzeciej odsłony pozwolił Legii odskoczyć na 9 oczek (49-40) w 25. minucie, ale nie udało się tego utrzymać. Przed decydującymi dziesięcioma minutami Znicz prowadził na Bemowie 51-50. Czwarta kwarta nie przyniosła przez długi czas żadnych znaczących zmian. W 37. minucie na tablicy wyników widniało 61-61, ale od tego momentu legioniści ruszyli do ataku i szybko odskoczyli na 9 punktów, gdy do końca pozostawało 120 sekund. Takiej przewagi Legia już nie pozwoliła sobie wyrwać i dwa punkty zostały w stolicy.


Komentarze: (7)

BRAWO..........., 04.03.2017 21:45 - *.static.ip.netia.com.pl

Brawo kibice z Grójca. Przedstawiliście niezłe widowisko. Po co jednak "piszczycie" z innymi z Żylety na 'Czarne Koszule' ? Może byście coś ułożyli na zespoł Gwardii Warszawa (był to Klub milicyjny jak istniał). Tamci ('Czarne Koszule') to jednak Klub warszawski. Gra naszych przeciętna z dużą domieszką chaosu. Natomist występ młodych dziewcząt na parkiecie do udanych znowu nie należał. Cały czas brakuje im dynamiki, zgrania.

FAJNIE jest.........., 04.03.2017 21:52 - *.static.ip.netia.com.pl

Spójnia St.Szcz-ński pokonała Sokoła, przez co nasi "zbliżyli" się do lidera. Jednak decydujące o awansie do PLK, będą wyniki play-off. I Legia już od dzisiaj niech się do tego szykuje.

WarszawskiDzień24.pl, 04.03.2017 22:13 - *.dynamic.chello.pl

http://warszawskidzien24.pl/zdjecia-legia-warszawa-7465-znicz-basket-pruszkow/ Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu

Mich, 05.03.2017 07:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zawsze przewaga parkietu byłaby przydatna w kluczowych spotkaniach, z tej perspektywy trochę szkoda porażki w meczu w tygodniu w Radomiu

Odp. do Mich..., 05.03.2017 20:44 - *.static.ip.netia.com.pl

Porażka Sokoła rozwiązała sprawę. Zresztą UTH na pewno zagrał w swoim optymalnym składzie.

anty ksp do brawo, 06.03.2017 00:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a co prawda zabolała ? jeżeli tak to uciekaj na k6 . że niby ksp warszawski klub ? hahahaha . Nawet taka Gwardia nigdy nie wykupiła cudzej licencji żeby grać w extraklasie po czym płakać jak kto inny chciał ją odkupić , cieszcie się z 3 poziomu rozgrywkowego bo lepiej nie będzie , i jeszcze jedno o milicji w historii raczej na twoim miejscu bym nie wspominał , mam ci przypomnieć kto przed Gwardią był sponsorowany przez milicje w latach 1945-48 ? tak była to polonia

Do anty ksp., 06.03.2017 13:01 - *.com.pl

Fanatyzm dobry jest, ale umiarkowany. Jednak trzeba rozgraniczyć określenie fanatyk od kibica.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.