HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Pierwsza z opraw kibiców Legii z Grochowa - fot. Bodziach / Legionisci.com
Pierwsza z opraw kibiców Legii z Grochowa - fot. Bodziach / Legionisci.com
Sobota, 25 marca 2017 r. godz. 16:40

Koszykówka: Legia Warszawa 91-54 Nysa Kłodzko

Redakcja, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W meczu 29. kolejki Legia Warszawa wygrała z Nysą Kłodzko 91-54. Wyniki poszczególnych kwart: 34-13, 11-15, 28-9, 18-17. Dzięki przegranej Sokoła w Prudniku, legioniści zostali samotnym liderem! Ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego legioniści rozegrają w piątek, 31 marca o 19:00 na Bemowie z AGH Kraków. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Bodziacha
Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć Hugollka
Poniżej prezentujemy video dwóch opraw przygotowanych przez legionistów z Grochowa:




przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (9)

L, 25.03.2017 19:20 - *.6

To co sie dzieje ostatnio w 1 lidze to naprawe jest dziwne...
No nic wazne ze MAMY LIDERA NA PLAY OFF.
Moim zdaniem kluczowe do awansu

WarszawskiDzień24.pl, 25.03.2017 19:34 - *.dynamic.chello.pl

http://warszawskidzien24.pl/zdjecia-legia-warszawa-91-54-nysa-klodzko/ zapraszamy do galerii zdjęć z meczu

M, 25.03.2017 20:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dominacja w każdym zakresie w tym meczu, brawo Legio!

Kibic (L) do..... koszykarzy., 25.03.2017 21:27 - *.static.ip.netia.com.pl

"Wygraliśta, ale nie zachwyciliśta". Mieliśta szansę na wypróbowanie nowych elementów w ataku i obronie, ale Wy nic nie pokazaliście z nowości. Przeciętność i szarość to jedyne określenia cisną się na taką grą. A przecież przeciwnik nie był wymagający.

Jakość........, 25.03.2017 21:31 - *.static.ip.netia.com.pl

Jak dotąd to Oprawy są na duuuuużo wiekszym poziomie, niż gra naszych koszykarzy. Z taką grą nie mają co szukać w PLK.

look, 25.03.2017 21:50 - *.dynamic.chello.pl

A ja dalej pytam o Sulimę.20 minut 3 punkty i 3 faule.Kto pomyślał żeby go ściągnąć. Czy wnosi coś do zespołu?Trenerzy chyba tego nie wiedza, muszą dać mu porządny wycisk na treningu aby się obudził.Tren Bakun to potrafi zmobilizować wiec zachęcam aby popracował nad zawodnikiem może się obudzi i zacznie walczyć,bo na play off trzeba zapierdzielać a nie figurantem być w ławce

Phoenix(L)k, 25.03.2017 22:33 - *.dynamic.chello.pl

@look:
Kojarzysz może, jak Sulima grał poprzednim razem w Legii?

look, 26.03.2017 12:16 - *.dynamic.chello.pl

do Phoenix
chyba zaczynał przygodę z koszykówką w Legii

Phoenix(L)k, 26.03.2017 17:46 - *.dynamic.chello.pl

"Do tej pory Sulima rozegrał w barwach Legii 192 mecze na szczeblu centralnym, w których zdobył 2296 punktów (średnio 12 pkt./mecz)."

Poprzedni pobyt (z którego Go zapamiętałem):

2007/08 Legia Warszawa (II liga) - 10 meczów, 295 pkt. (śr. 29,5)
2006/07 Legia Warszawa (II liga) - 22 mecze, 488 pkt. (śr. 22,2)
(źródło - http://legiakosz.com/aktualnosci/kamil-sulima-zawodnikiem-legii-warszawa-1185)

Jak widać jest czym się pochwalić...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.