HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
Środa, 5 kwietnia 2017 r. godz. 12:40

Ultra Dzielnica: Oprawa Śródmieścia, Bródno rzuca wyzwanie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W piątek i sobotę na Bemowie rozegrane zostaną pierwsze mecze play-off z udziałem koszykarskiej Legii. Na trybunach nie zabraknie atrakcji. Legioniści z Bródna, którzy mieli już w kieszeni wygraną w Rywalizacji Dzielnic, postanowili rzucić wyzwanie pozostałym ekipom - w piątek punkty pozostałych dzielnic i FC liczone będą podwójnie. W sobotę oprawę w ramach "Ultra Dzielnicy" przygotują legioniści ze Śródmieścia Południowego. Darmowe bilety można odebrać w sklepie Żyleta.

"Bracia, przed nami najważniejsze dotychczas mecze w tym sezonie. Nasi zawodnicy w weekend zagrają pierwsze spotkania w fazie play-off, pierwszym rywalem na naszej drodze do awansu jest Basket Poznań. Na pierwszym z nich, który odbędzie się w piątek o 19:00, wyzwanie całej kibicowskiej Legii rzuciło Legijne Bródno - lider klasyfikacji w konkursie Rywalizacji Dzielnic. Na tym meczu wszystkie punkty w rywalizacji pozostałych dzielnic będziemy liczyć podwójnie. To szansa dla Ochoty, Ursusa, Bemowa i innych na odrobienie strat. Duże wyzwanie także przed Bródnem, które musi udowodnić, że taka przewaga nie jest dziełem przypadku w tym sezonie.



Drugi mecz koszykarze rozegrają dzień później, w sobotę o 17:00. Wtedy swoje możliwości w 'Ultra Dzielnicy' zaprezentuje Śródmieście Południowe. Poprzeczka w tej rywalizacji jest podniesiona bardzo wysoko. Na ostatnim meczu zaprezentowano aż 6 różnych choreografii, co jest istnym ewenementem jeśli chodzi o koszykarskie hale w Polsce, a może na świecie. Co bardzo ważne, wraz z ilością, w parze idzie także jakość. Liczy się także pomysł i zaangażowanie, a tego naszym dzielnicom póki co nie brakuje. I tego się trzymajmy do końca! Przypominamy, że w darmowe bilety na oba mecze możecie zaopatrzyć się w sklepie Żyleta. Zabierzcie znajomych i wspólnie pomóżmy Naszej Legii wywalczyć awans do ekstraklasy! Do zobaczenia na Obrońców Tobruku!" - Sekcyjni Fanatycy.



50 bezpłatnych biletów dla młodzieży do 21 roku życia dostępnych jest w sklepie Żyleta. Ponadto bilety na oba mecze sprzedawane są tutaj w cenie 10 i 15 złotych. Wejściówki będą także do nabycia na 1,5 godziny przed rozpoczęciem każdego ze spotkań przy wejściu do hali.

Komentarze: (22)

kibol, 05.04.2017 13:23 - *.220

Cały weekned z Legia :)

To fajnie., 05.04.2017 13:54 - *.com.pl

Oprawa na meczu z Basket Poznań na pewno przyćmi "występ" zawodników na parkiecie. Oby tylko nasi dostosowali swoją grę do oprawy "fanatyków" Legii.

Wszyscy na kosza!!!, 05.04.2017 15:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zmobilizujmy sie na playoffy bo nasi koszykarze tego bardzo potrzebują!!!

Ciekawe., 05.04.2017 15:34 - *.com.pl

Ciekawe, czy do tej oprawy w piątek i sobotę, nasza drużyna dostosuje się poziomem gry ?

Morda, 05.04.2017 15:56 - *.254

Dawajcie, lecimy z tym tematem! Trzeba awansować do tego polskiego NBA!!!

Bilety, 05.04.2017 17:31 - *.s126.sekocin.pl

Darmowe bilety możecie też dostać poprzez fb Sekcyjnych Fanatyków ;)

as, 05.04.2017 19:54 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Myślicie, że da rade kupić dwa bilety na hali przed meczami czy trzeba rezerwować wcześniej?

To..., 05.04.2017 20:15 - *.static.ip.netia.com.pl

To hurrrrrrrrra nie jest potrzebne. Na mecz i tak przychodzą przecież: "fanatycy", fani, kibice i widzowie. Jedni kibicują inni się przyglądają. Wiadomo, że zależy nam na awansie Legii do PLK (nie porównujcie PLK do NBA, bo to nie ma sensu).

Kajtek, 06.04.2017 00:09 - *.dynamic.chello.pl

Będzie piro! Wszyscy na kosza!

as, 06.04.2017 09:05 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Redakcjo, czy możecie mi odpowiedzieć? Nigdy nie bylem na koszu a chciałbym zabrać dziecko na trybunę rodzinną. Da rade kupic bilety w piątek przed meczem?

Redakcja (LL!): Raczej tak.

do as., 06.04.2017 10:20 - *.com.pl

Radzę Tobie już w nocy stanąć przed halą OSiR po bilety -;)))

info, 06.04.2017 13:47 - *.warszawa.vectranet.pl

Pytanie do redakcji :)
Jeżeli Legia wyeliminuje Basket Poznań jak wygląda dalej walka o awans? Ile drużyn dalej trzeba pokonać?
Z góry dzięki za odp :)
Piątek, sobota walczymy o awans! Hej Legia kosz! :)

Redakcja (LL!):
PLAY-OFF
I runda – ćwierćfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5

Zwycięzcy grają w II rundzie - półfinał, pokonani zajmują miejsca 5-8 wg kolejności z Etapu 1.

II runda – półfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1/8 – 4/5 oraz 2/7 -3/6,

Zwycięzcy grają w III rundzie - finał, pokonani grają w III rundzie - o trzecie miejsce.

III runda – finał - do trzech zwycięstw (2-2-1)
Drużyna zwycięska uzyskuje prawo gry w Ekstraklasie.

III runda - o trzecie miejsce - mecz i rewanż

do Redakcji(LL), 06.04.2017 14:32 - *.com.pl

O jakiej "Ekstra" klasie Waszeci rozprawiacie ? Oczywiśie to jest może wyższy poziom(?), ale bez przesady, zważywszy z przykrością iż większość klubów z TBL, jak nie wszystkie "podpierają" się zawodnikami z Legii Cudzoziemskiej. Ciekawe ilu takich będzie w składzie Legii jak awansuje do TBL, bo określenie "Ekstraklasa" to przesada.

as, 06.04.2017 22:28 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Jakies piro chociaz będzie w piątek? Niestety w sobotę byc nie mogę.

do "as", 07.04.2017 08:27 - *.com.pl

A co to kogo obchodzi, że w sobotę Ciebie nie będzie ? Czy bez Ciebie mecz się nie odbędzie ? A może mają mecz przełożyć w związku z tym na niedzielę ? Nie bądź śmieszny "ludziu".

as do do as, 07.04.2017 10:00 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

O co ci typie dziwny chodzi? Zapytałem czy w piątek bedzie piro a ty pajacujesz. Napisałem, że w sobote mnie nie będzie uprzedzając odpowiedzi żebym przyszedl w sobote ale rozumiem, ze jesteś zbyt ograniczony intelektualnie żeby to zrozumieć. Pal motor władek.

do as, 07.04.2017 10:50 - *.220

zrobiłeś z siebie błazna zadając te pytania i brniesz dalej...

do as, 07.04.2017 13:17 - *.com.pl

Jakie "piro" ? Grilla przed OSiR zrobią zapewnie.

as, 07.04.2017 15:12 - *.play-internet.pl

Tak, zrobilem z siebie blazna bo nigdy nie bylem na koszu i chcialem się czegoś dowiedzieć. No ale zapomnialem, że wy jesteście"kumaci" i nikt nie ma prawa o nic zapytać. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz prostaku.

as, 07.04.2017 16:14 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Zapytalbym jeszcze o parking ale juz calkowicie sie zblaznie.

do as, 07.04.2017 22:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Parking ma dużo miejsca, ale trzeba zapłacić całe 5,-zł.
No cóż. Wyszło jak wyszło. Ale z tym "piro" toś kolego przesadził.

krzysiek_1916, 07.04.2017 23:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do "as" - chlopie juz raz piro bylo rok temu i trybune nam zamkneli :) a po za tym na kosza przychodzisz dla Legii, a nie dla opraw.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.