HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa Śródmieścia Południowego - fot. Mishka / Legionisci.com
Oprawa Śródmieścia Południowego - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 8 kwietnia 2017 r. godz. 18:40

Koszykówka: Legia Warszawa 91-69 Basket Poznań

Woytek, źródło: Legionisci.com

W drugim meczu 1. rundy play-off koszykarska Legia wygrała z Basketem Poznań 91-69. Wyniki poszczególnych kwart: 23-22, 23-16, 25-15, 20-16. Stan rywalizacji: 1-1. Na początku meczu kibice ze Śródmieścia Południowego zaprezentowali oprawę w ramach akcji Ultra Dzielnica. Video możecie obejrzeć poniżej. Trzecie spotkanie obu drużyn rozegrane zostanie za dwa tygodnie w Poznaniu. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 36 zdjęć Bodziacha
Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Michała Wyszyńskiego



Pierwsza kwarta kosztowała kibiców sporo nerwów, bo podopieczni Piotra Bakuna za łatwo pozwalali podchodzić rywalom pod kosz i wynik cały czas oscylował w okolicach remisu. Na szczęście legioniści otrząsnęli się w drugiej części drugiej kwarty i na przerwę schodzili prowadząc
8 punktami.

Trzecia część meczu przebiegała zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. świetnie tego dnia za trzy punkty rzucał Kamil Sulima, który trafił aż 5 razy! Przed ostatnimi dziesięcioma minutami przewaga "Wojskowych" wynosiła już 18 punktów i nie mogło być mowy o powtórce z piątku.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

Komentarze: (21)

grej, 08.04.2017 18:44 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Wczoraj nie można bylo tak?

xx, 08.04.2017 19:33 - *.centertel.pl

Bardzo fajna oprawa Śródmieścia pozdro od Ochoty :)

DOgrej, 08.04.2017 20:17 - *.dynamic.chello.pl

wczorajszy mecz nie był czysty..

Koziol, 08.04.2017 21:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zajebista oprawa!!!

Kibic (L), 08.04.2017 21:46 - *.static.ip.netia.com.pl

W Poznaniu się rozstrzygnie.

Kibic (L), 08.04.2017 22:00 - *.static.ip.netia.com.pl

W Poznaniu się rozstrzygnie.

Kibic (L), 08.04.2017 22:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Play-off rządzi się innymi prawami. Tutaj wysokość wygranej nie liczy się. Tutaj liczą się wygrane. Basket od 2QT oddał mecz. Oni liczą na swój teren.

x, 08.04.2017 23:00 - *.19-1.cable.virginm.net

pomyslowa oprawa, postac z herbu Boston Celtics przerobiona na Warszawiaka w oprychowce :) sztyce z tarcza Srodmiescia z koszulek dzielnicowych tez dobrze wyszly

x, 08.04.2017 23:02 - *.19-1.cable.virginm.net

bulldogi oczywiscie tez, najlepsza oprawa jak do tej pory na koszu, pomysl,skomplikowanie elementow, schludne wykoananie

Oprawa., 08.04.2017 23:05 - *.static.ip.netia.com.pl

Były lepsze. Ale i ta pokazała, że mamy zdolnych, młodych ludzi.

Uff, 08.04.2017 23:19 - *.static.ip.netia.com.pl

Wygrali i 1:1. Wielkość wygranej tu się nie liczy. Tutaj liczba wygranych spotkań jest ważna.

fgf, 09.04.2017 00:07 - *.dynamic.chello.pl

Wczorajszy mecz ustawiony przez bukmacherów.....

Ja sam., 09.04.2017 06:37 - *.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oprrawa mega kozaccka!!!

look, 09.04.2017 08:51 - *.dynamic.chello.pl

W tym meczu sędziowanie było dużo lepsze choć był sędzia co srał po gaciach jak go przycisnęli trenerzy to od razu dach sprzedaje ale i tak ewidentne faule,kroki puszczali -brak przestrzennego wiedzenia pola gry. Trzeba ich Reagowanie sędziów na to co się dzieje na boisku dość późne jednak dużo lepsze niż wczoraj. Pytanie czy to dlatego że mecz oglądał prezes PZKOSZ.Może niech prezez pzkosz coś pomyśli na temat lepszej oceny i szkolenia sędziów to na pewno podniesie poziom zawodników Jak trener Bakun pogonił strzelców to od razu wynik inny.PANIE TRENERZE SPOKOJU,ZIMNEJ GŁOWY,DYSTANSU" BEZ CIŚNIENIA NA AWANS" , "chlopaki" zrobią co trzeba I SZAMPANA OTWORZYCIE

kriss, 09.04.2017 08:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oprawa super !! Brawo ŚRÓ PŁD

see, 09.04.2017 10:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dojrzałość i opanowanie to klucz do zwycięstwa.
Łukasz Wilczek bardziej na "smycz" jego gorąca głowa szkodzi

Kibic (L), 09.04.2017 15:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Tytuł "Srogi rewanż" to bzdurny tytuł. Tutaj liczą się wygrane, a nie iloma punktami się wygrywa. Przestrzegam przed hura optymizmem. Oczywiście liczę na awans do nastepnej rundy play-off, ale .......... . Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, jesli on żyje.

Kibic (L), 09.04.2017 15:53 - *.static.ip.netia.com.pl

Pierwszy mecz w Poznaniu ułoży wszystko. Wygramy to będzie ok. Przegramy to będzie 'spina" i nerwy przed drugim (czwartym ogólnie).

do see, 09.04.2017 19:02 - *.static.ip.netia.com.pl

On jest kapitanem drużyny, więc to go obliguje do "dyskusji" z sędziami. Oczywiście kiedy widzi niesprawidliwość w werdyktach.

, 10.04.2017 12:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"Śródmieście Południowe fakt jest faktem..." :)
dobra oprawa dzielnicy w której się urodziłem i w której spędziłem ponad 25 lat. Rewiry Hoża, Poznańska, Wilcza :)

Ps. Można gdzieś nabyć koszulki /bluzy z herbem Śródmieścia Południowego? :)

Życzenia świąteczne., 10.04.2017 12:57 - *.com.pl

Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzę kibicom, zawodnikom trenerom oraz pracownikom z Sekcji Koszykówka zdrowych,wesołych oraz pogodnych i rodzinnych Świąt, i.... mokrego dyngusa.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.