HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Paweł Kołakowski
fot. Paweł Kołakowski
Wtorek, 23 maja 2017 r. godz. 12:11

Dyskusja o tradycji i historii koszykarskiej Legii na AWF-ie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czwartek, 8 czerwca o godzinie 16:00 na AWF-ie, przy ulicy Marymonckiej 34 odbędzie się spotkanie, którego motywem przewodnim będzie dyskusja o tradycji, historii oraz obecnej sytuacji 7-krotnego mistrza Polski, koszykarskiej Legii Warszawa.

Gośćmi będą m.in. były zawodnik i trener Legii, Jacek Łączyński, obecny szkoleniowiec naszej drużyny - Piotr Bakun, środkowy Legii - Adam Linowski oraz autorzy książki "Zieloni Kanonierzy" - Marek Cegliński, Łukasz Cegliński i Dariusz Pawłowski.

Spotkanie odbędzie się w największej auli AWF-u. Wstęp wolny.

Komentarze: (17)

Cult⚽️Legia, 23.05.2017 15:14 - *.219

Budować!Hale!Sportowá!

see, 23.05.2017 18:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

środek tygodnia i ta godzina?..
Przecież ludzie pracuja do 15- 16 może nawet do 17 i jeszcze dostac się na Marymoncką.
To rozumiem, że spotkanie dla studentów, niepracującej młodzieży ewentualnie dla starszych na emeryturze

QBEK, 23.05.2017 18:53 - *.243

Mogło by być zorganizowane na stadionie Legii ok godziny 19 wtedy więcej ludzi by przyszło....

ZIOOM, 23.05.2017 19:08 - *.internetia.net.pl

NIEZBĘDNE BĘDĄ WIELKIE WZMOCNIENIA LEGII NA KOSZYKARSKĄ EKSTRAKLASĘ

jankoL, 23.05.2017 19:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Warto przejrzeć wśród potencjalnych wzmocnień graczy którzy już grali wxnaszej lidze i się sprawdzili. Moje typy to np. Anthony hickey, A. Wangmene, M.Salamonik, demonte harper, a.majok, sime spralja

Kibic (L), 23.05.2017 20:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Powyżej wszyscy piszą o wybudowani hali, wzmocnieniu zespołu. I poniekąd mają rację. To są rzeczy oczywiste, o których pisałem przy innej okazji. Fakt do rozgrywek PLK zostało kilka miesięcy, ale one zlecą migusiem. Czyli trzeba już działać.

I po co ?, 23.05.2017 20:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Wy się lepiej zajmijcie konkretami. A jakimi to powinniście się domyśleć.

do see kibic (L), 23.05.2017 21:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Bo po co im mają przeszkadzać kibice i fani. Murzyn zrobił swoje to teraz "pa", aż do nowego sezonu. Powinni zrobić "dyskusję panelową" nt. " co dalej".

Kibic, 23.05.2017 21:51 - *.internetia.net.pl

I Adam Wójcik na Trenera !!!

do jankol, 24.05.2017 10:04 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jaki Salamonik??? Ludzi obrażających Legie i/lub Warszawę nie chcemy.

Kibic (L), 24.05.2017 10:13 - *.com.pl

A może niech nasi zagrają kilka spotkań z drużynami PLK. To będzie taki papierek lakmusowy odnoście "czy są gotowi w tym składzie coś zdziałać w PLK". Bo nie byłoby dobrze, gdyby byli "chłopcami do bicia".

PLK, 24.05.2017 12:17 - *.com.pl

Co do samej PLK to jej poziom głowy nie urywa, O czym świadczą występy niektórych zespołów w rozgrywkach europejskich.

do PLK, 25.05.2017 09:44 - *.243

Taki Lublin czy zwłaszcza Siarka SIARA Tarnobrzeg nie powinno być w plk....

Odp. do *243, 25.05.2017 13:55 - *.com.pl

Ale są.

DO PLK, 26.05.2017 09:57 - *.243

TARNOBRZEG Z KUTNEM ZAJELY 2 OSTATNIE MIEJSCA I SPADAJA OFICJALNIE Z LIGI

jankoL , 26.05.2017 12:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

M. Fraser na tego goscia warto zwrocic uwage grał w Kutnie chyba nie podpisał nigdzie jeszcze...taki gladiator podkoszowy przydałby się Nam... Folarin Campbell kiedys w czarnych słupsk ost na łotwie to tez dobry kandydat/weteran, will franklin kolejny ciekawy eks PLK gosc ktory by to pociagnał

CIEKAWE., 26.05.2017 13:38 - *.com.pl

No i zaczęło się. Teraz każdy myślami jest n/t. KTO dokoptuje do koszykarskiego zespołu Legii. Ciekawe też KOMU przy okazji trener powie "pa".

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.