HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 30 maja 2017 r. godz. 11:11

Wybieramy najlepszą oprawę w ramach akcji Ultra Dzielnica

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziewięć ekip zaprezentowało oprawy na meczach koszykarskiej Legii w ostatnich miesiącach, w ramach ogłoszonej przez Sekcyjnych Fanatyków akcji "Ultra Dzielnica" - Jelonki, Marki, Ochota, Grójec, Grochów, Legionowo, Powiśle, Śródmieście Południowe oraz Tarchomin. Na forum kibiców ruszyło właśnie głosowanie na najlepszą choreografię, które prowadzone będzie do 18 czerwca. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

Marki:




Ochota:


Śródmieście Południowe:


Tarchomin:


Powiśle:


Legionowo:


Grochów:




Grójec:


Jelonki:

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (17)

Kozioł, 30.05.2017 11:24 - *.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bezapelacyjnie: Śródmieście Południowe!!!

Kabanos, 30.05.2017 11:41 - *.play-internet.pl

Oprawa z Panorama to Ochota!!!

do kabanos, 30.05.2017 13:44 - *.98

szyta na dunajeckiej

Bart, 30.05.2017 15:00 - *.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jelonki jak dla mnie najlepsz oprawa !

do do kabanos, 30.05.2017 16:08 - *.centertel.pl

Ładnie blysnoles pewnie nawet nie wiesz co się na dunajeckiej znajduje kolego

ma(L)izna, 30.05.2017 16:31 - *.dynamic.chello.pl

Śródmieście Południowe najlepsza oprawa!

eMeRKa, 30.05.2017 17:02 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda, że te ekipy nie przychodziły dla koszykarzy tylko dla swojej chluby. W przerwie się zmywali, a na następnych meczach nie było ich wcale albo byli jedynie w kilka osób o czym świadczy rywalizacja dzielnic.

Cult⚽️Legia, 30.05.2017 17:13 - *.130

Wszystkie oprawy ponownie na Ł3 w meczu z Lechiá,to było by kozackie✨

zdzisław kręcina do eMeRKa, 30.05.2017 22:58 - *.centertel.pl

z tego co słyszałem w tym kontekście Grochów sie wyróżnił bo był do samego konca, no ale to i tak sie zgadza z tym co piszesz bo oni nie uczestniczą w rywalizacji dzielnic więc sie odhaczać nie musieli he he


Powiśle bardzo ładnie namalowana oprawa

124567, 31.05.2017 00:35 - *.play-internet.pl

Powiśle trochę nieuczciwie, bo zdaje sie, że sektorówki robione przez ludzi spoza Powiśla.

do 124567, 31.05.2017 07:58 - *.centertel.pl

To nie jest walka o złote kalesony kolego
Napewno każda ekipa która robiła prezentację włożyła sporo serducha w jej przygotowanie i się nią kara
Ogromne uznanie dla ekipy z Grójca która zaliczyła wyjazd autokarowy na Bemowo
MOCNO LEGIA

Kibic (L), 31.05.2017 09:56 - *.com.pl

Powiśle, Śródmieście, Grochów, Legionowo, Grójec. Jednakże WSZYSTKIE oprawy na meczach były doskonałe. Włożono w nie masę pracy i za to należy się wszystkim podziękowanie.

Najlepsza oprawa ?, 31.05.2017 10:18 - *.com.pl

Wszystkie były b.d.b. Zależały tylko od inwencji twórczej autorów i ich możliwości tj. z czego były tworzone.

Gughh, 31.05.2017 19:20 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Marki

Myślę, że ............. Kibic (L), 01.06.2017 09:30 - *.com.pl

Takie klasyfikacje zawsze były i będą NIESPRAWIEDLIWE. Przecież wszyscy robili swoje oprawy z zaangażowaniem i wg swoich możliwości. I wszyscy powinni czuć sie wygranymi. Oczywiście klasyfikację tą można podzielić na obiektywną i subiektywną, ale czy to jest sens ?

do myślę, 01.06.2017 10:51 - *.220

dlatego dla wszystkich należą się brawa, największą wygraną jest Legia bo rozwijamy się pod kątem ultraski, do tego pomogliśmy koszykarzom. Ale ktoś musi nosić miano ULTRA DZIELNICY - aż do następnej edycji ;)

do *.220 Kibic (L), 01.06.2017 14:30 - *.com.pl

Na pewno wszyscy organizujący oprawy nie mieli takich samych możliwości. Chodzi tu o materiały użyte do nich. Dlatego zamiast bawienia się w różnego rodzaju klasyfikacje, należy im podziękować i w jakiś sensowny sposób ich nagrodzić.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.