HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Isaiah Wilkerson
Isaiah Wilkerson
Czwartek, 17 sierpnia 2017 r. godz. 16:30

Koszykówka: Isaiah Wilkerson nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem koszykarskiej Legii został amerykański rzucający, Isaiah Wilkerson. 26-letni zawodnik poza występami w USA, gdzie grał w lidze akademickiej (4 sezony) oraz D-League (2 sezony w Tusli 66ers), występował także w Meksyku, Puerto Rico oraz rozegrał dwa ostatnie sezony w ekstraklasie fińskiej, w zespole BC Nokia. W ostatnich sezonach notował 44-procentową skuteczność z gry, w tym 33,5% za 3 pkt.

Zawodnik do Warszawy przyleci w sobotę i będzie trzecim obcokrajowcem w Legii, po hiszpańskim środkowym Jorge Bilbao oraz amerykańskim skrzydłowy Josephie Wallu.


Komentarze: (14)

Hermol, 17.08.2017 16:46 - *.pool.digikabel.hu

Może by tak zechciał pograć trochę w nogę w ramach sportu uzupełniającego i wtedy Magiera mógłby go wkomponować w zespół jako napadziora.

jankoL, 17.08.2017 19:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ma zadatki na lidera, chyba jednak bardziej woli rzucac niz podawac.. Obym się mylił

keski, 17.08.2017 20:24 - *.centertel.pl

Nie popadajcie tylko w skrajność, jak sprowadzicie za dużo nowych, to jest duże prawdopodobieństwo że może to wszystko pier..nąć, historia chyba zna takie przypadki.

(L), 18.08.2017 08:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Grac Polakami, a nie sprowadzac szrot z Afryki.

Kibic (L), 18.08.2017 09:28 - *.com.pl

Ciekawe co dadzą te "wzmocnienia" i czy "zakupy" będą trafione.

Kibic (L), 18.08.2017 09:32 - *.com.pl

Może koszykarze nie pójdą w ślady "kopaczy", bo u "kopaczy" jest tragedia. Ich "podwładni" tylko jęczą o kasę. Więc pytam, gdzie jest kasa za ostatnią L.M. ? Przeputali, czy wyparowała na ich konta.

Jan, 18.08.2017 10:49 - *.brog.com.pl

Samymi Polakami będzie ciężko. ci co by się nadali są nie do ściągnięcia, więc trzeba poszukać gdzieś "innych". może to odpali. Miasto Szkła dało rade, do boju L!

do Jan, 18.08.2017 12:43 - *.com.pl

Miasto Szkła to inna bajka. Oni już w I Lidze swoją grą udowodnili, że nadają się do PLK w strefie środkowej drużyn tam grających. Możliwe, że naszym uda się utrzymać w PLK po sezonie 2017/2018. Czego im życzę. Tylko, GDZIE INFRASTRUKTURA, bo o tym "sza" i jak z enami biletów i karnetów.

see, 19.08.2017 13:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Okrutna zasada- Murzyn zrobił swoje - Murzyn może odejść.
To ilu chłopaków z drużyny , którzy wprowadzili Legię do PLK zostało? 6 ?

jankoL, 19.08.2017 19:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do see

Muszę cię zdziwic bo az 8!!!!! choc kilku powinno byc zastąpionych lepszymi a nie zostali za zasługi...

ILU ZOSTAŁO ........, 19.08.2017 20:56 - *.static.ip.netia.com.pl

To nie czas na dywagacje nt. Ilu zostało, a Ilu odeszło. Ci co odeszli nie komentowali swojej rejterady, a domysły kibiców nic nie dają. Ci co zostali i ci co ich kupiono na teraz mają nam kibicom pokazać swoją grą, że Legia nie będzie dostarczycielem punktów przeciwnikom. I tyle w temacie.

Pokłosie pierwszoligowe......, 19.08.2017 22:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie ważne KIM się gra. Ważne są wyniki. Oby pozytywne.

APEL, 19.08.2017 22:50 - *.static.ip.netia.com.pl

Koszykarze !!!! Nie idźcie drogą "kopaczy".

Do Sekcji Koszykówka., 22.08.2017 13:50 - *.com.pl

25 sierpnia macie podać terminarz rozgrywek. A co dalej. Kiedy ruszy sprzedaż biletów i karnetów i jakie będą ich ceny ? Poza tym proszę o podanie miejsca rozgrywania spotkań, bo skoro macie podać terminy spotkań to na pewno i miejsce ich jest ważne. Nie sądzę, aby koszykarze mieli grać gdzieś na otwartym terenie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.