HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 28 września 2017 r. godz. 10:10

Komunikat Sekcyjnych Fanatyków przed meczem kosza na Torwarze

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Do pierwszego meczu koszykarzy Legii w PLK pozostało już 10 dni. Fanatycy z Żylety zapowiadają, że po ostatnim sezonie, obfitującym w oprawy na Bemowie, w ekstraklasie kibice zaprezentują się jeszcze lepiej. Poniżej prezentujemy apel Sekcyjnych Fanatyków przez pierwszym spotkaniem, które 7 października nasz zespół rozegra na Torwarze z Asseco Gdynia.

Szalikowcy Legii Warszawa,
To piękne, a zarazem dziwne uczucie móc napisać, że Legia Warszawa wraca do Ekstraklasy. Po czternastu latach znów będziemy walczyć o Mistrzostwo Polski. Koszykarze na parkiecie, a my na trybunach. Dlatego każda dzielnica, każdy fan klub, każdy kibol powinien się do tego odpowiednio zmobilizować. Wszyscy widzimy się 7 października o 18:00 na Torwarze!

Ten sezon może być dla nas wyjątkowy. Już poprzedni pokazał jak ogromny drzemie w Nas potencjał. Na piłce pokazujemy to co mecz. Najwyższa pora, aby tak samo było na koszu! Niech dodatkową mobilizacją będzie fakt, że gramy na hali mogącej pomieścić kilka tysięcy kibiców, a na trybunach nie zabraknie kibiców gości. Kto jak nie my ma im pokazać jak powinien wyglądać prawdziwy, fanatyczny doping? Wychowajmy następne pokolenie fanatyków!

Kilka kwestii organizacyjnych odnośnie pierwszego meczu z Asseco Gdynia. W tym sezonie Żyleta na Torwarze znajdować się będzie na całej trybunie za koszem. Bilety kupujemy na białe sektory, oznaczone literami W, Y, Z, A, B, C, D. Wejściówki kosztują 10 (ulgowy) i 15 zł (normalny). Możecie je kupować przez internet na stronie legiakosz.abilet.pl, w Punkcie Obsługi Kibica na Legii, oraz w dniu meczu w kasach Torwaru. Dzieciaki do 7. roku życia wchodzą za darmo. Nie czekajcie z kupnem do ostatniej chwili. Nie może Was zabraknąć na tym historycznym meczu! Resztę informacji znajdziecie na oficjalnych legijnych stronach.
Do usłyszenia na hali!
Sekcyjni Fanatycy


Komentarze: (15)

Legia, 28.09.2017 11:29 - *.51

Good!Luck!Legia!Fans!Ultras!

Radd, 28.09.2017 12:46 - *.play-internet.pl

Sektory białe hehe

FCC, 28.09.2017 14:00 - *.ciechanow24.pl

Dawać Panowie i Panie! Robimy piekło !

Tylko ....., 28.09.2017 14:02 - *.com.pl

Niech komuś nie przyjdzie do głowy, aby na Torwarze race odpalać, jak to już miało miejsce kilka lat temu.

????...., 28.09.2017 14:11 - *.com.pl

A jaki zespół pląsający będzie nam "umilał" przerwy między poszczególnymi QT i czy będą w czasie dużej przerwy jakieś atrakcje dla publiki. Przygotujcie (do Sekcji) jakieś fajne gadżety (wlepy, smycze klubowe i co możecie innego).

do FCC....., 28.09.2017 14:22 - *.com.pl

Tylko bez przesady, bo zawodników wystraszysz, albo będą mecze bez publiki.

Paffik, 28.09.2017 14:46 - *.190

ej, no! plakat zacny! będę!!! ;)

eMeRKa, 28.09.2017 14:59 - *.20

Może i pierwszy mecz okaże się udany, ale obawiam się, że na następnych fanatyków zbyt wielu nie będzie. Pokazali co dla nich znaczą sekcje, kiedy w zeszłym sezonie po oprawach przez siebie zaprezentowanych wychodzili w przerwie meczu. Szczególnie, że w tym sezonie wyniki będą znacznie gorsze.

do eMeRKa, 28.09.2017 15:54 - *.centertel.pl

racja, co prawda to prawda, jednak nie każdy wychodził , z tego co pamiętam to Grochów został do końca i chyba ktoś jeszcze.
jednak trzeba pamiętać , że kosz to kosz a piłka to piłka

Legia⚽️News, 28.09.2017 16:26 - *.157

Race odpadajâ,liczy sie Mexico!serpentyny konfetti flagi wszystkich dzielnic Warszawy!doping!Miazga!

WSZYSCY NA KOSZA !! , 28.09.2017 18:54 - *.static.chello.pl

moze zrobić plakaty rozdawać jak było na piłce i rozklejać na dzielnicach? :)?

do Radd, 28.09.2017 21:53 - *.play-internet.pl

No to na pewno nie przypadek :D

Pepe, 28.09.2017 23:18 - *.dynamic.mm.pl

1000 biletów już poszło na żylete na razie 70szt

Kibic (L), 29.09.2017 07:43 - *.com.pl

Inauguracja musi być na tip-top. Oby jeszcze wynik meczu był pozytywny, w co trzeba wierzyć.

Teraz ....., 30.09.2017 18:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Najważniejszy jest początek. A on jest 02.10.2017 r. w Szczecinie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.