HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
Czwartek, 5 października 2017 r. godz. 16:00

W sobotę zbiórka na oprawy meczów kosza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę przy Łazienkowskiej nasi koszykarze rozegrają pierwsze po 14 latach spotkanie w ekstraklasie. Na mecz odpowiednio mobilizują się fanatycy. Przy wejściu do hali Sekcyjni Fanatycy przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na oprawy kolejnych spotkań koszykarskiej Legii. Poniżej prezentujemy komunikat skierowany do kibiców wybierających się na sobotni mecz. Na spotkanie koszykarzy zapraszają wszystkie grupy kibicowskie Legii oraz SKLW.

Szalikowcy Legii Warszawa,
Zeszły sezon pokazał jak fanatycznie możemy się bawić na meczach kosza. Liczne oprawy, doping i atmosfera sprawiły, że był to jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy!) sezonów w legijnej koszykówce. Dziś jesteśmy świadkami awansu Legii do najwyższej ligi, a co za tym idzie, i my musimy pokazać się z jak najlepszej strony. Dlatego liczymy na wasze wsparcie. W sobotę przed meczem z Asecco Gdynia będziemy zbierać pieniądze na oprawy, które zamierzamy prezentować w nadchodzących spotkaniach zarówno na Torwarze jak i Bemowie. Liczymy na Wasze wsparcie i zaufanie!

Przy okazji przypominamy zasady jakie będą panować na meczach kosza. Są one identyczne jak na piłce. Każdy kibic, który kupił bilet na "Żyletę", zobowiązany jest do przyjścia na mecz w białej koszulce. Jednolicie biała trybuna to nasza kibolska tradycja. Każdy fanatyk powinien wziąć ze sobą szalik. Barwy to nasza świętość, pamiętajcie o tym! Trzecią, najważniejszą rzeczą, jest bezustanny, głośny doping przez całe spotkanie. Do Ekstraklasy zamierzamy wejść z hukiem. I to dosłownie! Gorąca prośba, aby nie czekać do ostatniej chwili z kupnem biletu. Możecie to zrobić już teraz na stronie legiakosz.abilet.pl, w POK na Legii oraz w dniu meczu w kasach Torwaru. Jeśli zdecydujecie się na tę ostatnią opcję, przyjdźcie odpowiednio wcześniej. Zależy nam, aby jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, na naszej trybunie był komplet.

Do usłyszenia na hali!
Sekcyjni Fanatycy



Ceny biletów są następujące:
Sektory Białe: A,B,C,D,W,Y,Z, normalny - 15,00 zł / ulgowy - 10,00 zł
Sektory Czerwone: E,F,I,J,Q,R,U,V, normalny - 20,00 zł / ulgowy - 15,00 zł
Sektory Zielone: H,G,S,T, normalny – 35,00 zł / ulgowy – 25,00 zł

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Komentarze: (18)

Rafa(L), 05.10.2017 17:03 - *.79

zapowiada się kozacko

Dumny, 05.10.2017 18:35 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Nareszcie sekcja żyje! Długo na to czekaliśmy.

jad333, 05.10.2017 19:10 - *.centertel.pl

Rywalizacja dzielnic będzie?

Japa, 05.10.2017 19:53 - *.79.ipv4.supernova.orange.pl

Ceny z kosmosu ! Po dyszce mogę sypnąć pod warunkiem
Ze benda wyniki !!!

L.K, 05.10.2017 21:36 - *.centertel.pl

Do Japa.
Może lepiej sypnij tę dyszkę na słownik ortograficzny

Do Japa, 05.10.2017 21:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Odpuść sobie mecz ...kup sobie słownik

do Japa, 05.10.2017 22:05 - *.jmdi.pl

dyszkę sypnij na słownik ortograficzny

Do jad, 05.10.2017 23:15 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Z tego co wiem nie będzie rywalizacji, będzie kontynuowana Ultra Dzielnica ale info będzie pewnie na meczu

grzesiek, 06.10.2017 08:24 - *.centertel.pl

Sekcja wrocila na swoje miejsce ale to tez od nas zalezy na jak dlugo. Tylko najwyzszej klasy doping oprawy poprowadza koszykarzy do pozostanie w najwyzszej klasie rozgrywkowej.

Kibic (L), 06.10.2017 09:09 - *.com.pl

Artykuł nie trzyma się kupy. Przecież już jesteśmy w PLK. A czy w trakcie meczów będzie gorąco od dopingu, czy nie no to jest ola młynowych, aby tak prowadzili doping jak ostatnio na OSiR Bemowo.Na pewno na pierwszych meczach będzie głośno, ale jak będzie dalej to też zależy od samych zawodników tzn. od ich gry.

widzimy sie ! , 06.10.2017 09:12 - *.static.chello.pl

wszyscy na kosza !!

do grzesiek .........., 06.10.2017 09:20 - *.com.pl

Aby pozostali nasi w PLK to w 99% zależeć będzie od ich gry i żaden doping nic nie da o ile będą odstawali poziomem gry od pozostałych drużyn z PLK. Mecz 07.10..2017r. pokaże, czy są gotowi, bo w Szczecinie im nie poszło.

Do do japa, 06.10.2017 09:47 - *.centertel.pl

Słownik, słownikiem ale dyszkę mogę dać nie więcej !!!

do widzimy się ........, 06.10.2017 10:29 - *.com.pl

"Wszyscy na kosza". Zastanawiam się jak duża musi być obręcz kosza, aby się na niej wszyscy kibice zmieścili -;)))

A może ......, 06.10.2017 10:37 - *.com.pl

A może TV Regionalna Warszawa byłaby w stanie transmitować mecze koszykówki rozgrywane w W-wie. Co na to sama Sekcja Koszykówki ?

grzesiek do do do grzesiek, 06.10.2017 15:49 - *.arteria.pl

Oczywiscie ze moze poprowadzic. KoLorowe trybuny mogą przyciągnąc sponsorów, dodać koszykarzom skrzydeł. Zapewnić dużą liczbę sprzedanych wejściówek itp.

Oj grzesiek do do grzesiek, 06.10.2017 19:38 - *.static.ip.netia.com.pl

I co komu po skrzydłach. To tak samo jak z bokserem z wyższej półki, który boksuje z bokserem(na dorobku). Ten drugi idzie na pierwszego na oślep i dostaje wnyki(jest po prostu niemiłosiernie obijany). Ciekawe, którym bokserem będzie Legia w dniu 07.10.2017r.

grzesiek, 07.10.2017 07:32 - *.centertel.pl

W sumie masz racje.....:(

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.