HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Flagowisko na meczu koszykarzy Legii z Asseco Gdynia na Torwarze - fot. Bodziach / Legionisci.com
Flagowisko na meczu koszykarzy Legii z Asseco Gdynia na Torwarze - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 10:16

Apel Sekcyjnych Fanatyków przed niedzielnym meczem kosza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy apelują do wszystkich kibiców Legii, by jak najliczniej stawić się przy okazji niedzielnego meczu koszykarzy na Torwarze. Dodajmy, że na meczu pojawi się zorganizowana grupa kibiców z Ostrowa Wielkopolskiego. "Kibice Legii Warszawa, w niedzielę o 14:30 na Torwarze kolejny mecz naszych koszykarzy. Przeciwnikiem wojskowych będzie Stal Ostrów Wlkp. Emocje zapowiadają się więc nie tylko na parkiecie, ale z okazji zapowiadanej wizyty gości, także trybunach.
Pokażmy jak fanatycznie potrafimy się bawić! Niezależnie od wieku, każdy musi dać z siebie wszystko. Dzięki przeprowadzonej ostatnio zbiórce, przygotowujemy oprawę. Aby wyszła jak należy, muszą być spełnione dwa warunki:

- Żyleta musi być nabita po brzegi, już przed pierwszym gwizdkiem. Nie czekajcie z kupnem biletu do ostatniej chwili, a na mecz przyjdźcie z odpowiednim zapasem czasowym.

- Prośba specjalna - weźcie ze sobą szale, koszulki lub bluzy z dawnych lat. To zapewni odpowiedni klimat, nawiązujący do planowanej prezentacji.

Do usłyszenia na hali,
Sekcyjni Fanatycy"

Komentarze: (14)

Ding, 20.10.2017 11:17 - *.play-internet.pl

Jak bardzo dawnych lat?

do Ding, 20.10.2017 12:07 - *.114

Wszystko co masz np. z lat 90

Do Ding do Ding, 20.10.2017 12:18 - *.9.245.48

Ale on wtedy chodzil w pieluchach :)

do, 20.10.2017 12:32 - *.79

ale jego tata miał :) niech bierze :)

Ding, 20.10.2017 13:29 - *.play-internet.pl

Mam, mam. Pytanie, czy zamieszczę się w koszulkę Czeresia lub Miętowego :-D

mG, 20.10.2017 14:45 - *.2

No ja już nie wejdę w koszulkę Miętowego ;) może z dwie ręce by weszły ;)

Majk, 20.10.2017 15:55 - *.2

A które sektory na Torwarze to Żyleta?

Kibic (L), 20.10.2017 21:19 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie tak dawno kibice/sekcyjni fanatycy Żylety z poszczególnych dzielnic okupowali także część sektoru(dzisiaj czerwonego) obok Żyłety. Były rozwieszane banery z nazwami dzielnic.Teraz, na ostatnim meczu było ilościowo nieźle, ale bez porównani mniej niż kilka lat temu. Ale jestem pewien, że to się poprawi.

OSTATNIA szansa......., 20.10.2017 21:27 - *.static.ip.netia.com.pl

Znowu mają szansę wygrać, bo przeciwnik z dolnej części tabeli. Jeżeli tej szansy nie wykorzystają to ............ .

do Majk..., 20.10.2017 21:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Ręce opadają jak słyszy się takie pytania. Przecież wystarczy zobaczyć galerię zdjęć i się samo rozwiąże.

do majk , 20.10.2017 23:40 - *.216

Szkoda takich ze kolega powiedział to pójdzie albo zapyta gdzie bo na meczu pierwszy raz jest,tez kiedys pierwszy raz jak każdy z nas

Rrr, 21.10.2017 09:48 - *.dynamic.chello.pl

Tylko nie zabierajcie nic co ma herb "trumnę"

Kibic (L), 21.10.2017 17:59 - *.static.ip.netia.com.pl

Apeluję do Młyna, aby przyjęli kibiców przeciwnej drużyny bez złośliwych podtekstów. A do naszych koszykarzy, aby nie byli zbyt "gościnni" w grze. Czas już wielki, aby nasi zdobyli dwa punkty.

Z "Dawnych lat"......., 21.10.2017 18:31 - *.static.ip.netia.com.pl

Czy to ma być coś w stylu "Retro" ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.