HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czarni Słupsk - Legia Warszawa - fot. Bodziach / Legionisci.com
Czarni Słupsk - Legia Warszawa - fot. Bodziach / Legionisci.com
Środa, 25 października 2017 r. godz. 20:28

Koszykówka: Czarni Słupsk 83-75 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W przełożonym meczu 31. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Czarnymi Słupsk 75-83. Wyniki poszczególnych kwart: 25-16, 18-21, 23-22, 17-16. Legioniści zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli. Więcej informacji w dziale Koszykówka.

fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (15)

UFF..., 25.10.2017 20:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Wszystkie przegrane mecze były do wygrania. Przegrana różnicą paru lub kilkunastu punktów to tak, jakby "przestrzelono" 3-4 rzuty za 3 pkt. I w ogóle nieudana akcja to w 90% strata punktów. Poza tym ci przeciwnicy to nie są tuzy PLK. Coś się jednak dzieje u koszykarzy. Bo jak jest skutek, to i jest przyczyna.

Kibic (L), 25.10.2017 20:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Przegrali. Ale jak widać po QT-ach to po wyrównanej walce. Na 100% w 1 QT byli myślami gdzie indziej. Coś ich widocznie zdekoncentrowało i Czarni im odjechali.

Jordan, 25.10.2017 21:14 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Jedyne wyjscie wszyscy na torwar i rozdajemy liście .. benda wyniki jak u kopaczy !!

Czaro1987, 25.10.2017 21:55 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda tego meczu

benito, 25.10.2017 23:08 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Spadek pewny...

Echhh, 25.10.2017 23:09 - *.dynamic.chello.pl

Arek, 26.10.2017 00:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@jordan, to daj przykład. Pokaż wszystkim jaki jesteś kozak.

łowca debili, 26.10.2017 11:32 - *.151

Jordan to idź cwaniaku sam a nie w bandzie 50 chłopa Ciekawe czy bedziesz taki cwaniak

Kibic (L) ..... PRZYKŁAD jak......, 26.10.2017 17:43 - *.static.ip.netia.com.pl

Czarni dali naszym przykład jak wykorzystać przewagę uzyskaną w 1QT i dociądnąć ją do końca meczy, i wygrać

do Jordan........Kibic (L), 26.10.2017 17:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Tobie jesień kojarzy się z liśćmi i dobrze. Ale Ty namawiasz do czegoś co kwalifikuje się pod PARAGRAF Kodeksu Karnego.Mysl co piszesz, a nie pisz bez pomyślunku.

Powtarzam........, 26.10.2017 18:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Namawianie do przemocy jest karalne. Możesz mieć kupę nieprzyjemności za to co napisałeś. "Odszczekaj" to. Dobrze Tobie radzi Kibic (L). Po IP dojdą do Ciebie i będziesz miał bigos jak ta lala.

Acab, 27.10.2017 04:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do ,,Powtarzam : Nie strasz naszego brata gamoniu , bo to przypomina konfiturę ... Wytłumacz mu najwyżej , że nasi koszykarze grają z zaangażowaniem i serca do gry nie można im odmówić ( inaczej niż niedawno u piłkarzy ) . Na koszu brakuje dokładności i może innych spraw , to po prostu błędy . Inna sytuacja więc . Pozdro .

do Acab....., 27.10.2017 19:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Ale wystarczy, że znajdzie się takich 'Jordanów" kilku i co wtedy ? Może 'Jordan" to Twój brat, ale nie mój. Straszyć, nie straszę tylko piszę jakie mogą być efekty jego "propozycji".

Acab, 28.10.2017 04:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wybacz , że nieładnie Cię nazwałem . Ale niech każdy sam myśli co robi ( w niektórych sprawach przynajmniej ) .

do Acab, 28.10.2017 17:56 - *.static.ip.netia.com.pl

Niestety. W przypadku jawnej prowokacji "liściastej" nie można na nią pozwalać. Trzeba hamować takich osobników lub ich wykluczać z grupy.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.