HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Isaiah Wilkerson spędził w Warszawie zaledwie 2,5 miesiąca - fot. Hugollek / Legionisci.com
Isaiah Wilkerson spędził w Warszawie zaledwie 2,5 miesiąca - fot. Hugollek / Legionisci.com
Czwartek, 2 listopada 2017 r. godz. 16:32

Legia pozbyła się Wilkersona

Woytek, źródło: legiakosz.com

Koszykarska Legia rozwiązła umowę z Isaiahem Wilkersonem, który trafił do klubu w połowie sierpnia. 27-latek wystąpił w sumie w 5 meczach (przebywał na parkiecie średnio 22 minuty) i zdobył 55 punktów. Na jego pozycję został sprowadzony kilka dni temu Naadir Tharpe - zastąpił on Wilkersona w w ostatnim meczu z GTK Gliwice.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (9)

Yu, 02.11.2017 19:04 - *.warszawa.vectranet.pl

Tytuł co najmniej nieelegancki.
Poza tym...życie. Wilkerson nie grał za dużo na 2, czyli na swojej nominalnej pozycji. Powodzenia Isaiah!

Kibic (L), 02.11.2017 19:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Zadziwiająca decyzja. Widocznie sam zainteresowany miał propozycje z innych klubów i poprosił o rozwiązanie z nim umowy. A, że to Legia z niego zrezygnowała to fakt ten chyba można między bajki włożyć. Szkoda, bo Wilkerson z Tharpe byliby dobrym duetem ofensywnym.

Kibic (L), 02.11.2017 19:57 - *.static.ip.netia.com.pl

CIEKAWY jest powód takiej decyzji. Jak widać koszykarze zamiast się dozbrajać, rozbrajają się. Jak tak dalej pójdzie to trener razem z pomagierami też będą biegać po boisku(grać).

Kibic (L), 02.11.2017 20:26 - *.static.ip.netia.com.pl

Pozbyć to się można, CZEGOŚ co jest nadmiernym dla kogoś np. ciężarem. Bardzo nieeleganckie określenie. I to dotyczące człowieka, a nie przedmiotu.

lsr, 03.11.2017 07:55 - *.jmdi.pl

Pozbyła się? Pozbyć to się można jakiegoś rupiecia, a nie człowieka, i to w dodatku zawodnika, który ma tak przyzwoite statystyki.
A tak w ogóle to źle się dzieje i widmo spadku przybliża się z każdym meczem.

jankoL, 03.11.2017 10:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bilans 0-6 hmm, ktos tu chyba nie zauwazył? juz podczas okresu przygotowawczego ze I.Wilkerson nie jest rozgrywającym a rzucającym obr( nawet nie combo)... Ciekawe ile licencje juz w tym momencie kosztują nasz klub. do redakcji - napiszcie ile zapłacilismy za licencje Mickersona i Tharpha. Czekam na INFO???

Co się DZIEJE ?!, 03.11.2017 18:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Gdybym miał z kogoś zrezygnować to bym zrezygnował np. z Ł.W; S-my. Oni teraz w rozgrywkach ogóle nie istnieją. Coś się musiało wydarzyć, że postanowiono zrezygnować z usług Wilkersona. Może chciał więcej kasy jak zobaczył, że zaczyna być jednym z lepszych koszykarzy w Legii ? Może zaczął wstępne rozmowy poza Legią z innym klubem z PLK ? Cholera wie o co poszło.

Mleko...., 03.11.2017 21:47 - *.static.ip.netia.com.pl

Mleko się rozlało. Na tą chwilę jest 0:6 na korzyść przeciwników. Będzie teraz 0:7. Ale przegrana po walce, a może nawet po równej walce nie powinna być gwoździem do "drewnianego garnituru".

TERAZ Anwil........Kibic (L), 03.11.2017 22:16 - *.static.ip.netia.com.pl

"Skazani na pożarcie ?". Co za DUREŃ wymyślił ten tytuł ? Jak nasi zagrają AGRESYWNĄ koszykówkę w obronie to nawet porażka nie powinna być bardzo bolesna. Ale to muszą oni zaprezentować w praktyce.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.