HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Anwil Włocławek - Legia Warszawa - fot. Bodziach / Legionisci.com
Anwil Włocławek - Legia Warszawa - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piątek, 24 listopada 2017 r. godz. 16:12

Sparing: Anwil Włocławek 78-93 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wykorzystując przerwę w lidze koszykarze Legii rozegrali w piątek sparing z Anwilem. Spotkanie odbyło się we Włocławku, a gospodarze zagrali bez trzech zawodników powołanych do reprezentacji. Legioniści grający bez Linowskiego, Sulimy i Bilbao, pokonali gospodarzy 93-78. Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Tane Spaseva.

Punkty dla Legii: Legia: Robak 24, Tharpe 21, Wall 16, Mickelson 15, Jarmakowicz 6, Wilczek 5, Kukiełka 4, Andrzejewski (k) 2, Aleksandrowicz 0, Szpyrka 0, Kędel 0.

Komentarze: (8)

jankoL, 24.11.2017 17:47 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bravo☺nawet jesli to tylko sparing i anwil gral bez podstawowych 2-3zawodnikow to i tak idzie na +. niedawno u nich w lidze -40...moze wczesniej nalezalo segnac po nowego trenera... z calym szacunkiem dla PB za to wszystko co zrobil...

Kibic (L), 24.11.2017 18:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Czyli to nie był PIERWSZY gernitur Anwilu, tylko DRUGI garnitur ? Ważne, że nasi przetarli się w tym meczu, bo to że wygrali z drugim garniturem Anwili niczego nie dowodzi. Ważne są zwycięstwa (o ile są możliwe) w meczach o punkty, a nie w sparingach.

???, 24.11.2017 18:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Szpyrka, Kędel. A co to za zawodnicy ?

mlbets, 24.11.2017 23:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Anwil bez 4 zawodników z ich podstawowej 9-osobowej rotacji, ale to nie zmienia faktu, że pewnie drużyna Bakuna nawet z takim Anwilem by zebrała -20 więc coś jest lepiej.

J. M, 24.11.2017 23:26 - *.centertel.pl

do ??? Zawodnicy z Chorwacji.

do "mlbets" i "J.M", 25.11.2017 20:10 - *.static.ip.netia.com.pl

Z -15pkt. to na pewno jest BLIŻEJ do -20. Poza tym jedni może zagrali ambitnie(Legia), a drudzy byli jako sztuka.
Dziękuję za informację odnośnie tych nowych.

odp. do mlbets, 25.11.2017 20:52 - *.static.ip.netia.com.pl

Jest lepiej ? Na pewno -15pkt. to nie -41pkt., ale -15pkt. z rezerwami Anwilu to żadna pociecha.

SPROSTOWANIE dwóch wpisów......, 25.11.2017 20:57 - *.static.ip.netia.com.pl

NIE -15 pkt. A +15 pkt.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.