HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
W niedzielę koszykarze Legii rozegrają ostatni w tym sezonie mecz na Torwarze - fot. Bodziach / Legionisci.com
W niedzielę koszykarze Legii rozegrają ostatni w tym sezonie mecz na Torwarze - fot. Bodziach / Legionisci.com
Czwartek, 30 listopada 2017 r. godz. 10:00

Koszykówka: W niedzielę ostatni mecz na Torwarze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę koszykarze Legii rozegrają ostatnie w tym sezonie spotkanie na Torwarze, a rywalem naszej drużyny będzie mistrz Polski, Stelmet Zielona Góra. Na Torwarze koszykarska Legia planowała rozegranie jeszcze czterech meczów, ale wszystkie zostaną przeniesione na Bemowo.

W obecnych rozgrywkach legioniści grali już na Torwarze trzykrotnie - z Asseco Gdynia, Stalą Ostrów i GTK Gliwice.

Poniżej prezentujemy terminy najbliższych spotkań koszykarzy Legii oraz miejsce ich rozegrania. Przypominamy również, że bilety na wszystkie spotkania kupować można przez Internet, w POK-u, a dniu meczu także w kasach biletowych. Gorąco zachęcamy do wspierania naszej drużyny fanatycznym dopingiem.

Terminy najbliższych meczów koszykarzy Legii:
03.12 (ND) g. 18:00 Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra [Torwar, ul. Łazienkowska 6a]
09.12 (SO) g. 16:00 Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański [OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40]
13.12 (ŚR) g. 18:30 Trefl Sopot - Legia Warszawa [Ergo Arena]
17.12 (ND) g. 20:00 Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza [OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40]
23.12 (SO) g. 18:00 AZS Koszalin - Legia Warszawa
30.12 (SO) g. 18:00 Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa

Komentarze: (17)

kibic, 30.11.2017 13:33 - *.94.citimedia.pl

Czy Legia kiedyś wygra ?

MKS, 30.11.2017 13:44 - *.ciechanow24.pl

Najbardziej przegrani są kibice, którzy się wypięli na sekcje. Przychodzili głównie małolaci i efekt jest taki, że zamiast świetnej atmfosfery, pełnej hali będzie stypa na Bemowie. Oczywiście B. z dzieciakami nie zostawią koszykarzy samych i coś tam będą kręcić w młynie, ale... umówmy się tu jest LEGIA WARSZAWA i nasz obecna forma kibicowska to jest WSTYD !

j23, 30.11.2017 14:30 - *.14

Od tych porażek to się normalnie odechciewa na to patrzeć. A teraz będzie pewnie pogrom....

Arr, 30.11.2017 16:01 - *.play-internet.pl

@mks
Masz racje, to jest wstyd... i zdecydowany brak chęci poprawy tej sytuacji widzę. :(

Kibic (L) do MKS..., 30.11.2017 18:31 - *.static.ip.netia.com.pl

MKS to skrót od Młodzieżowy Klub Sportowy. Taka sytuacja, którą opisujesz trwa conajmniej od 3 lat. Starsi chodzą na Ł3. I dobrze. Młodzi niech się uczą. Zresztą co mas do nich. Widziałeś oprawy z ubiegłego sezonu ? To przecież młodzi je robili, a nie krasnoludki. Poza tym zajmij sie zawodnikami, aby ich pobudzić do gry. Bo kibice samym kibicowaniem nic nie zrobią.

c.d. do MKS...., 30.11.2017 18:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Obserwuję jak po każdym meczu u nas, Młyn APELUJE do zawodników o lepszą grę. I co ? I constans w porażkach. Jak wcześniej pisałem to obawiam się, że widmo wygrania meczy może im także spętać nogi i ręce.

ee, 30.11.2017 19:04 - *.203

Forma kibicowska jest dramatyczna ostatnio , a juz nie mowiac o grze i to na kazdej plaszczyznie z sekcjami..

Gff, 30.11.2017 22:02 - *.play-internet.pl

Za małolata to wystarczył jeden komunikat i była pełna hala czy to na koszu, czy na hokeju a czasem i na siatce! Teraz małolatów nie da się wyciągnąć? Szczególnie jak bilety za 5zeta? Jak tak dalej pójdzie to beznadziejnie widzę przyszłość ruchu kibolskiego. Zapomnieliście? "Parkiet, lód czy trawa - dla nas liczy się zabawa!"
Starsi na osiedlach powinni wpajać i wyciągać na sekcje. Chyba lepsze to niż szlajane się po klatkach i walenie gorzały.. ludzie, co jest?!

Janek, 01.12.2017 05:24 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Za roczną pensję Chukwu, Jędzy i Sadiku mielibyście ekipę hokejową w najwyższej klasie rozgrywkowej, a za kilka lat cieszylibyście się z reprezentantów wychowanych w Legii.

do Gff, 01.12.2017 19:20 - *.static.ip.netia.com.pl

Mieszkam na Woli i starsi wolą chodzić na Ł3, niż na kosza. A przecież 2-3 lata temu na Torwarze, czy w Hali na Bemowie, czy przy ul. Obozowej zawsze było ich wilelu. Teraz nawet, gdy nasi grają w PLK i zbierają baty powinni też się pokazać, chociaż po to, aby upewnić się jaka jest ta PLK. A PLK tyłka nie urywa o ile chodzi o jej poziom. Gdyby nasi grali tak jak grali w play-off do PLK to na 100% ze dwa-trzy mecze z rozegranych, by wygrali w cuglach.

Kop w KOD !!!, 01.12.2017 22:40 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Wszyscy na kosza !!!

CIEKAWY., 02.12.2017 17:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Jakim budżetem dysponuje Sekcja Koszykówki ? ILE razy jest mniejszy od Sekcji Kopanej ?

mlbets, 02.12.2017 22:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

3.5 mln PLN na sezon

Piłkarska Legia ma budżet chyba w przedziale 250-270 mln PLN.

Prolegia, 03.12.2017 12:15 - *.play-internet.pl

Nie chcę spekulować, ale dzisiejszy mecz może być największą porażką. Jak Kelati, Moore, Hrycaniuk oraz reszta się rozpędzą to - 40 pkt murowane. Kursy bukmacherów 1.01 że zwycięży Stelmet, chyba oddają idealnie jak może wyglądać ten mecz.

M, 04.12.2017 08:18 - *.90

Powrót na Bemowo może okazać się swoją drogą lepszym rozwiązaniem, to przecież hala na której na co dzień trenują, Torwar niestety na każdym właściwie meczu świecił pustkami, przy podobnej frekwencji Bemowo wizualnie będzie pełne. Nie było co na siłę piłować się z Torwarem jak z tego co widać ludzie nie są zainteresowani koszem.
Smutne to, ale takie realia.

do M......, 04.12.2017 21:13 - *.static.ip.netia.com.pl

A były czasy, kiedy na koszykówką przychodziło dużo ludzi. Wystarczy zobaczyć Galerię ze zdjęciami z kilku lat wstecz.

CIEKAWY do mlbets, 04.12.2017 21:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Dziękuję za informację.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.