HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 19:38

Koszykówka: Legia Warszawa 78-95 Stelmet Zielona Góra

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 9. kolejki PLK koszykarze Legii Warszawa przegrali na Torwarze z aktualnym mistrzem Polski Stelmetem Zielona Góra 78-95. Wyniki poszczególnych kwart: 22-19, 12-31, 21-20, 23-25. Była to dziewiąta porażka "Wojskowych" w tym sezonie. Kolejny mecz podopieczni Tane Spaseva rozegrają 9 grudnia na Bemowie z Polpharmą Starogard Gdański. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 66 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 47 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu - 77 zdjęć Michała Wyszyńskiego


vid. Bodziach

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Komentarze: (27)

Gocław, 03.12.2017 20:14 - *.dynamic.chello.pl

Sosin, Ty sędziujesz Ekstraklasę ???
W porządku, pogratulować :)

Edd, 03.12.2017 20:19 - *.play-internet.pl

Panowie walka o utrzymanie do konca!!

muranow, 03.12.2017 20:51 - *.adsl.inetia.pl

Czego Tede chciał i czy Bobić to se śmiga w zimę tak w krótkich spodenkach po mieście ?

qemp, 03.12.2017 21:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Obawiałem się tej drugiej kwarty.Jeśli będziemy grać tak jak w pozostałych to widzę szansę na utrzymanie.

Kibic (L), 03.12.2017 21:33 - *.static.ip.netia.com.pl

W kwartach 2:2. Ale -17pkt. to już constans. Jeszcze w koszykówce nie ma tak, że na wynik "pracują" wygrane kwarty(QT). A szkoda, bo byłaby dogrywka-;(((

Kibic (L), 03.12.2017 21:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Cytuję: Widać postęp, ale Stelmet za mocny. GDZIE tu jakiś POSTĘP. Może PODSTĘP. Nowy terner, a gra taka sama. Równa w ponoszeniu porażek.

Akcja pt. "Vlepy"., 03.12.2017 21:40 - *.static.ip.netia.com.pl

Czy Wy bawicie się w Fundacje ? One też zbierają pieniądze od ludzi, a późnie się szczycą, że to one (Fundacje) pomagają, a nie ci co wpłacali pieniążki. Pokory trochę by się przydało.

KIEDY będzie........pyta Kibic (L), 03.12.2017 21:44 - *.static.ip.netia.com.pl

Kiedy będzie i gdzie pożegnanie Pania Piotra Bakuna ? Sądzę, że jemu to się należy jak nikomu innemy. Jego wywalili, a dlaczego kilku co było przy ławce koszykarzy zostawiono ? SKANDAL, że oni w dalszym ciągu mają odwagą się pokazywać wśród zawodników.

No,., no,...no., 03.12.2017 21:54 - *.static.ip.netia.com.pl

Ładny przykład dla piłkarzyków dali nasi koszykarze. Oby piłkarze nie poszli drogą koszykarzy.

Pepe, 03.12.2017 22:19 - *.dynamic.mm.pl

Pamiętam jak Bakun trenował koszykarzy na początku odrodzenia potęgi na Bemowie zawsze przed treningiem chodził na siłownie z soczkiem pomidorowym to jest prawdziwy Legionista

ja, 03.12.2017 22:23 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Ludzi coraz mniej.

No tak......., 03.12.2017 22:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Żarło, żarło, aż zżarło. Stelmet cały czas grał swoje i nic sobie nie robił z przegrania 1QT. Od połowy 2 QT zaczął się oddalać od naszych. Oba zespoły zaczęły grać chaotycznie, z tym że Stelmet grał KONTROLOWANY chaos i cały czas panował nad sytuacją, aż do końca meczu. To była gra w kotka i myszkę Stelmetu. Zmiana trenera NIC NIE DAŁA. Ciekawe, czy w ogóle coś da. Przekonamy się już w następnym meczu.

Gocław, 04.12.2017 00:51 - *.dynamic.chello.pl

Być może to jest teraz prawdziwy Legionista :), ale ja to pamiętam tego człowieka akurat jak był trenerem Polonii ;)

grzesiek, 04.12.2017 07:50 - *.centertel.pl

Zeby odrodzic potege tak na prawde to trzeba kasy kasy kasy. Bez tego ani rusz

Kibic (L), 04.12.2017 11:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Napisano: "Rywal zbyt mocny, ale widać postęp". Ja tego postępu nie zauważyłem, a rywal był może i utytułowany, ale mocą swoją nie porażał. Konsekwencją gry tak. Zmiana trenera nie wpłynęła na zmianę gry legionistów.

DLACZEGO ....... ?, 04.12.2017 11:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Dlaczego WYELIMINOWANO P. Bakuna, a pozostawiono DRUGIEGO trenera i jego "pomocnika" ? NOWY trener, a ławka STAŁA. CZAS na 100% zmiany. No chyba, że PLK to tylko jednoroczna historia.

DZIWNE.........., 04.12.2017 11:30 - *.static.ip.netia.com.pl

Koszykarze mają SILNYCH sponsorów, którzy na pewno i pieniądze mają. To DLACZEGO transfery były takie blade, bo nie sądzę aby Legia nie miała pieniędzy. Kot też miauczy, tak samo jak Sekcja Koszykowki, że pieniążków nie ma.

bo, 04.12.2017 13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Kiedy Będzie...
tak jak było pożegnanie poprzedniego zarządu,tak jak było pożegnanie wielu zawodników ,którzy tworzyli 'Zielonych Kanonierów"tak jak pożegnano C-Tryba,Maleszczaka,Czarnego ,Pepego,Boja i wielu innych
tak i teraz będzie "pożegnanie"
Niestety obecny zarząd nie ma tego we krwi żeby dziękować tym , z którymi się rozstaje.

kibice z Żylety, 04.12.2017 14:40 - *.79

choć było was malo to stworzliscie wspanialy klimat! Brawo

SmaKosz 3, 04.12.2017 14:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak jak po dziewięciu miesiącach rodzi się dziciocek , tak po dziewięciu porażkach będzie pierwsze zwycięstwo . Koniec czarnej serii tuż tuż . Naprzód ! (L)

kuLson, 04.12.2017 15:16 - *.centertel.pl

równa pochyła...spadek na horyzoncie...

do bo........, 04.12.2017 19:29 - *.static.ip.netia.com.pl

DLACZEGO nie poleciały na zbity pysk te dupolizy, które siedziały przy trenerze Bakunie w czasie meczu. Na pewno nie muszę pisać o których chodzi.

Legiapro, 04.12.2017 21:25 - *.dynamic.chello.pl

Szczytem hipokryzji ze strony Legii jest mówienie o lojalności. Jaka to lojalność jak wywaliliscie Bakuna ? Gościu miał skład jaki miał i co mógł zrobić ? -"Salomon tez z pustego nie poleje". Wstyd tylko, że Legia jest workiem do bicia. Nowy trener mówił o postępie, tylko ciekawe jakim ? Jak Stelmet grał tutaj totalną kiszkę a nie koszykówke, w dodatku okrojonym składem. Proszę was, tutaj trzeba zrobić czystki w składzie i podziękować tym, którzy trzymają poziom juniorów starszych. Legii zebrało sie na sentymenty i nie składu na ekstraklasę... Odnoszę wrażenie, że taki miał być deal. Sponsorzy dadzą kasę ? Szukaj teraz takich ze świecą- powodzenia życzę jak znajdzie się poważny sponsor, który wyłoży poważną kasę na taką drużynę. Najbardziej uderzają te pustki na towarze. Chyba to jest jasny sygnał, że nikt nie chce oglądać takiej Legii, a nie sorry może jak ściągnięcie 50 centa na następny mecz, to będzie większa frekwencja- chyba tylko po autograf.

CZARNE PRZEPOWIEDNIE......., 04.12.2017 23:02 - *.static.ip.netia.com.pl

Jak tak dalej pójdzie to sponsorzy powiedzą "pa-pa" i będzie po zabawie. Czy Wy tego chcecie ?

Dizi, 05.12.2017 20:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tede jest lepszy od 50 centa , chociaż Fifty jest dobrym raperem .

do SmaKosz3........., 06.12.2017 12:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Ty chyba jesteś położnikiem, ale to co napisałeś nie ma nic wspólnego z naszymi koszykarzami. Oni na początku mieli okazję wygrać, bo dwie drużyny były w ich zasięgu. Teraz to mają pod górkę, bo kolejne zespoły nie są neptkami. Zobaczymy na Bemowie co ten nowy trener zrobi, bo cudotwórca z niego jak na razie żaden.

SmaKosz 3, 06.12.2017 13:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bracie , warto mieć nadzieję ( chociaż rozumiem Twoje obawy ) . No , położnikiem to nie jestem akurat (hehe) - ale jestem prorodzinny . Pozdro (L) .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.