HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Anthony Beane w ataku podczas meczu z Czarnymi Słupsk - fot. Woytek / Legionisci.com
Anthony Beane w ataku podczas meczu z Czarnymi Słupsk - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 20:45

Koszykówka: Legia Warszawa 77-75 Czarni Słupsk. Pierwsza wygrana!

Woytek, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W meczu 33. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia wygrała we własnej hali z Czarnymi Słupsk 77-75. Wyniki kwart: 28-3, 17-31, 12-20, 20-21. Było to pierwsze zwycięstwo "Wojskowych" w tym sezonie! Kolejny mecz na Bemowie podopieczni Tane Spaseva zagrają już w czwartek, a rywalem będzie Anwil Włocławek. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć Woytka



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (46)

Adam, 15.01.2018 20:48 - *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oglądałem w internecie i wniosek jest jeden potrzebujemy więcej niskich murzynów.

e(L)o, 15.01.2018 20:49 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Yyyyy? To chyba wypadek przy pracy !

Kondzio1231, 15.01.2018 20:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Adam
Na jakiej stronie oglądałeś?

cudak , 15.01.2018 20:57 - *.centertel.pl

Brawo! To jest prawdziwie sportowa postawa i gra do końca.Trzeba wierzyć

lucho_83, 15.01.2018 20:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No brawo Panowie! Ale co się działo od 2 kwarty?!

Adi, 15.01.2018 20:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wystarczy tego frycowego może w końcu się odblokują

robson, 15.01.2018 20:59 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Legia ! walczymy

PS na stronie emocje.tv sa relacje wszystkich spotkan PLK , niestety platne .

pozdro

Do Kondzio1231, 15.01.2018 21:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Transmisje z kosza są na emocje.tv, ale za to chyba się płaci 5 zł za mecz.

@e(L)o, 15.01.2018 21:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie mam nic przeciwko aby te wypadki były do końca sezonu:)

grzesiek, 15.01.2018 21:04 - *.centertel.pl

Brawo Legia.
Nie ogladalem
Nie wiem w jakim stylu
Ale trzeba to kontynuowac.
Anwil wloclawek to ludzie tacy sami jak My.

HBR , 15.01.2018 21:14 - *.play-internet.pl

No nareszcie, za to mogę wypić.

marcin, 15.01.2018 21:14 - *.static.ip.netia.com.pl

Dobrze, że jest wygrana, długo wyczekiwana i miejmy nadzieję, że nie ostatnia w tym sezonie.

see, 15.01.2018 21:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak trzymać!!!

Do Adi, 15.01.2018 21:26 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Żeby się odblokować to trzeba najpierw mieć umiejętności, a Legia jest po prostu najsłabszą drużyną z tej ligi...

ASFDGFG, 15.01.2018 21:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak to możliwe, aby wygrać kwartę 28-3?!

Kibic L_kosz, 15.01.2018 21:29 - *.centertel.pl

Na meczu nie było JJ (wiadomo - Floryda) i pana Kołowerzo. Mamy od razu efekt w postaci zwycięstwa. Jonasze czy co?

petebe, 15.01.2018 21:34 - *.dynamic.chello.pl

"W meczu 33. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki...." Serio? :)

Do potebe, 15.01.2018 21:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz rozegrany "awansem" ;-)

Oczko , 15.01.2018 22:05 - *.nwrknj.fios.verizon.net

A gdzie Ewka ??? Zawsze była jako top model koszykówki a dzis brak ??? :(

Arek, 15.01.2018 22:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No, w końcu!

Bysior xxL, 15.01.2018 22:33 - *.dynamic.chello.pl

Jedziemy na mistrza!!!

Kibic (L) od 28-2 do 77-75, 15.01.2018 23:18 - *.static.ip.netia.com.pl

0d 28-2 do 77-75. Gdyby nie pierwsza, wysoko wygrana QT to by nasi ten mecz przegrali z OSŁABIONYM zespołem Czarnych ze Słupska. Wygrana cieszy, ale sposób w jakim to nasi zrobili to TRAGEDIA. Nowy nabytek słabiutki. PRZEPUTAĆ dorobek z 1QT w 2;3 i 4QT swoją nonszalancją to trzeba umieć. To był horror.

Kibic (L), 15.01.2018 23:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Obserwowałem, jak rywal grał swoje i powolutku dochodził naszych. INTERWAŁ jest dobry przy trenowaniu biegów, ale nie w grze czynionych przez naszych koszykarzy. Porównując do do biegu na dużym dystansie to nasi na początku oderwali się od przeciwnika, później osłabli i omal nie zostali doścignięci, a na końcu prześcignięci przed samą metą.

Ocena numerów "startowych", 15.01.2018 23:33 - *.static.ip.netia.com.pl

Nr 1-ndst. Nr 25-bdb. jak zwykle.

darek, 15.01.2018 23:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety ale dla nas jedynym ratunkiem jest to, że ktoś np. Czarni nie dograją do końca ligi. Swoją drogą jak się pomyśli jaki był poziom ligi np. 10 lat temu to nachodzi smutna refleksja. 10 lat temu Legia czy Czarni przegrywaliby wszystko 30 punktami.

(L)eo, 16.01.2018 01:20 - *.wmc-si.pl

@darek
10 lat temu Czarni zdobywali brąz w lidze..

do darek, 16.01.2018 03:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty niepoważny jesteś , albo ze Śląska Wrocław . Nie budujta se pozycji kosztem konkretnych ekip ( My albo Czarni ) . Szacunek sie należy (L) .

Maaciekw, 16.01.2018 07:51 - *.107.ipv4.supernova.orange.pl

Nie taki blue monday straszny jak go malują

DawidL, 16.01.2018 09:15 - *.dynamic.mm.pl

No brawo nareszcie !!!

byłem widziałem, 16.01.2018 10:01 - *.polkomtel.com.pl

Ta nowa jedynka jakaś taka niewyraźna. Wilczek dużo przydatniejszy. Poza tym - super że jest zwycięstwo.

look, 16.01.2018 11:17 - *.static.chello.pl

A co z Sulima?.Zawodnik wogole to bedzie gral.czy jest tylko na druga lige?
szkoda ze trener Spacev nie wpuszcza go bo pare trojek moze by rzucil. No cuz trzeba czekac moze kiedys... .

Psudoznawca, 16.01.2018 13:15 - *.itvmedia.pl

Nareszcie. Legia wygrała !!!! Jednak horror jak zwykle do końca. Jednak do najbliższej drużyny brakuje nam jeszcze trzech zwycięstw, a w bezpośrednim pojedynku niestety przegraliśmy z Gliwicami. Jest w końcu przełamanie i to jest dzisiaj najważniejsze. W czwartek ważny mecz z Anwilem.

ja, 16.01.2018 13:22 - *.dynamic.chello.pl

Tyle wygrywalismy, a tuż przed końcem to rywale byli na prowadzeniu. Ale ten koles nieźle zagrał wysoko wyskoczył i świetnie rzucił.


Swoją droga ile zespołów spada z tej ligi, bo może się uda jakoś wyratować sezon?

Phoenix(L)k, 16.01.2018 13:44 - *.226

@ja:
Spada JEDEN zespół

jankoL, 16.01.2018 14:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Niewiem od czego zacząc...

Dobrze ze sie udało, uffff...Widać było brak Richiego napewno, dobrze ze ten Beane zagrał na wysokiej skutecznosci i trafiał wazne rzuty w koncowce(troche to wygladało jakby grał głownie on kontra czarni)
Łotysz niewyrazny, jakis zagubiony chociaż juz przecież jest troche z drużyną...Wygląda ze lubi grę blisko kosza -rzut z półdystansu (nie mowiac o rzutach 3pkt) to nie jest jego gra raczej, a szkoda bo w tych czasach juz z takich srodkowych korzysta się mało
Debiut Coliinsa lepiej przemilczec...(pamietam debiut Tharpha na torwarze ze Stalą ,nie robił szalu raczej za słaby jak na PLK, ale lepiej wygladal wprowadzał duże ożywienie ,trafiał cos tam przechwycił tutaj niestety nic na plus z jego gry nie było...). Zagubiony wchodził "pod dziurę" i zazwyczaj albo tracił pilke albo był skutecznie blokowany i nic dobrego z tego nie wynikało. Brandon, Cesnauskis robili z nim co chcieli...Oby to była wina zmiany czasu lub cos podobnego.
Dobrze ze udało się to jakos "dowiezc" do konca , może dzieki temu tez ze goście opadli z sił , chociż te rzuty Seweryna dwały im nadzieje do ost sekund ,ale wyszło zmęczenie i Wall nie trafil spod dziury...

Opis końcówki meczu-Kibic (L), 16.01.2018 15:03 - *.static.ip.netia.com.pl

6 minuta, prowadzimy 67-59; 2 min.33. sek. 72-71; 1 min.19 sek. 72-72; 42 sek. do końca 74-75 (przegrywamy); 31 sek. do końca 76-75 i 4 sek. do końca 77-75 i tak już pozostało (wygrali). Czyli z przewagi 8-punktowej z 6 min. nasi STRACILI 6 punktów.I czy to jest normalne ? Panie Spasev. Zwróc pan na to uwagę.

Kibic (L), 16.01.2018 15:09 - *.static.ip.netia.com.pl

Drużyna Czarnych Słupsk w rozsypce i w mocno okrojonym składzie, a omal nie wygrali z naszymi spotkania, pomimo że na początku pachniało pogromem koszykarzy przyjezdnych. Tak nie gra drużyna chcąca coś ugrac w PLK. Przecież nikt im nie kazał grać "na hura". Już od końca 1 QT Legia mogła spokojnie kontrolować wynik, a nie jak jakiś niedoświadczony bokserek lecieć z rekoma na przeciwnika "na ślepo".

..., 16.01.2018 15:43 - *.play-internet.pl

Przypadek

OCENY................, 16.01.2018 16:51 - *.static.ip.netia.com.pl

Za zwycięstwo 3+, bo przeciwnik był osłabiony.
Za styl zwycięstwa 1+.

Do "Adam", 16.01.2018 16:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

No chyba żartujesz ten Collins to była jakas tragedia...Przyjdz na zywo zobacz bo kamera tv wszystkiego nie pokaże

mlbets, 16.01.2018 16:58 - *.centertel.pl

Tak, to jest normalne, ze w koszykówce można dać się dojść z większej przewagi. Gdyby nie było normalne, to po co grać do końca mecze. Nawet Golden State zdarzało się odwalić, jak chociażby ostatnio z Toronto z przewagi ponad 30 pkt do HT mieli crunch time i prawie przegrali. I nikt nie pyta głupio czy to normalne panie Kerr.

Na Gliwice nie ma co patrzeć. Naszym rywalem w walce o utrzymanie sportowe są właśnie Czarni. Wall i Stelmach raczej od nich odejdą, a w ich miejsce pojawią się młodzi Polacy za grosze. Tak samo ten Amerykaniec pewnie jak tylko dostanie jakąś ofertę to ucieknie, więc całkiem możliwe, że Słupsk na koniec sezonu zanotuje podobną serie do naszej z początku.

Tak czy siak trzeba wygrać z pozostałych 15 meczów przynajmniej 6-7.

do mabets.....Kibic (L), 16.01.2018 20:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Wiadomo, że duża przewaga może zostać zniwelowana. Ale, żeby do tego doprowadzić to: Jedni muszą za bardzo się wyluzować przy dużej przewadze, a drudzy wykorzystują to wyluzowanie. A co do Czarnych Słupsk to niech Ciebie głowa nie boli. Aby nasi ich przeskoczyli i zamienili się miejscami w dole tabeli to: nasi MUSZĄ wygrać przynajmniej 4 mecze, przy braku zwycięstw Czarnych Słupsk. Tylko z kim nasi jeszcze mogą wygrać ? Najpierw z samym sobą mentalnie.

UŚPIENI legioniści....., 16.01.2018 20:24 - *.static.ip.netia.com.pl

Legioniści na pewno słyszeli o perturbacjach rywala. Pierwsza QT naszych w tym umocniła i nasi myśleli, ze mecz wygrają spacerkiem. I się bardzo pomylili.

11 się obudził.........., 16.01.2018 20:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Był to mecz, gdzie Ł. Wilczek nareszcie coś pokazał. "11"-a, rzuciła 11 pkt.

vipro, 18.01.2018 07:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

nie jeden Was dawno by sobie odpuścił koszykówkę a tu walka jak pitbull aż do śmierci.....BRAVO

pytanie do vipro , 22.01.2018 16:01 - *.static.ip.netia.com.pl

Do kogo pijesz z tym "odpuszczaniem koszykówki" ? Walka jak pitbull. Jak się PIEPSZY pozostałe TRZY kwarty to końcówka była naerwowa. Ale to zasługa tych niby "pituli". Co do za pitbull skoro nie miał szczękościsku od pierwszej do czwartej kwarty ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.