HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 11 stycznia 2018 r. godz. 19:01

PP: W 1/4 finału ze Stelmetem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś w Warszawie odbyło się losowanie turnieju finałowego Pucharu Polski, który w dniach 15-18 lutego odbędzie się w warszawskiej Arenie Ursynów. Koszykarze Legii, grający jako gospodarze zawodów, w 1/4 finału zmierzą się z mistrzem Polski, Stelmetem Eneą Zielona Góra. Spotkanie rozegrane zostanie w piątek, 16 lutego o 20:30. Bilety na ten mecz można kupować tutaj w cenie 25 zł (ulgowy) i 35 (normalny).

Pary 1/4 finału Pucharu Polski:
15.02 g.18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec
15.02 g.20:30 Anwil Włocławek - Asseco Gdynia
16.02 g.18:00 Polski Cukier Toruń - TBV DStart Lublin
16.02 g.20:30 Stelmet Enea Zielona Góra - Legia Warszawa

Półfinały:
17.02 g.14:15 MKS Dąbrowa Górnicza/PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń/TBV DStart Lublin
17.02 g.17:45 Anwil Włocławek/Asseco Gdynia - Stelmet Enea Zielona Góra/Legia Warszawa

18.02 g.17:45 Finał

Komentarze: (8)

No tak, 11.01.2018 19:55 - *.static.ip.netia.com.pl

Puchar rozgrywany NA ZADUPIU Warszawy. Biorąc pod uwagę mecze w PLK to Legii gra w Pucharze tylko ZMĘCZY zawodników. Ale to problem Zarządu i Sekcji Koszykówki. Podsumowując: pożytek z tego żaden, a obawa o kontuzje i zmęczenie fizyczne/materiałowe wielkie i oby się nie sprawdziło.

JAKIM ?, 11.01.2018 20:28 - *.static.ip.netia.com.pl

JAKIM składem zagrają ? Pierwszym, czy rezerwowym ? A może "mieszanym" ?

zz, 11.01.2018 21:26 - *.play-internet.pl

na torwarze nie da się zagrać bo Sławomir zajmuje termin :/

Do no tak, 11.01.2018 21:37 - *.warszawa.vectranet.pl

Bemowo to też zadupie

odpowiadam...., 12.01.2018 16:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Mogli to zorganizować na Stadionie Narodowym. Tam można było wydzielic DWA parkiety i wtedy mozna było rozegrać DWA mecze jednocześnie. Wtedy by się przydała kibicom PODZIELNOŚC uwagi.

Jab, 14.01.2018 16:55 - *.centertel.pl

W tym samym czasie Legia Śląsk na Ł3

SŁAWEK(L), 15.01.2018 15:11 - *.play-internet.pl

Czy ktoś pomyśli i zmieni godz. bo :
Legia koszykarska zagra w 1/4 PP ze Stelmetem Zielona Góra
w Warszawie (hala Ursynów) 16.02 o godzinie...20.30
a tego samego dnia! o tej samej godz.! jest mecz Legia- Śląsk na Ł3.
Myślę, że trzeba zamienić godziny w PP spotkań piątkowych
tak aby Legia zagrała o godz. 18 a o 20.30 mecz Toruń-Lublin.

see, 21.01.2018 18:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdzie można kupić bilety nie korzystając z platformy Ticketick tylko osobiście

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.