HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 24 stycznia 2018 r. godz. 19:16

Ultra Dzielnica: W sobotę oprawa Otwocka i Józefowa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przy okazji sobotniego meczu koszykarzy Legii ze Startem Lublin będzie miała miejsce pierwsza w tym roku odsłona akcji "Ultra Dzielnica". Oprawę na meczu zaprezentują legioniści z Otwocka i Józefowa. Wszystkich fanów serdecznie zapraszamy na Bemowo, a kibiców z Żylety do odpowiednio wcześniejszego przybywania na trybuny. Bilety na spotkanie, które rozpocznie się o 18:00 można kupować tutaj.


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (19)

zapytanie, 24.01.2018 20:04 - *.centertel.pl

Na obroncow tobruku w ktorym sektorze jest mlyn?

do zapytanie, 24.01.2018 20:21 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

G i H

lokalny, 25.01.2018 08:50 - *.centertel.pl

Otwock,Warka Jozefow ogniem piekelnym jeszcze tylko dwa dni

RatBoyz, 25.01.2018 10:23 - *.centertel.pl

Rozumiem, że ma to dotyczyć całego powiatu otwockiego. Czemu pominięto takie miasto jak Karczew? Rozumiem lokalne animozje, ale jako legioniści powinniśmy trzymać się razem. To skandal i odpowiednie osoby na pewno o tym usłyszą. Ktoś powinien za to odpowiedzieć!!!

Karczew zawsze z Legią!!! Rat Boyz MK'98!!!

do RatBoyz, 25.01.2018 12:31 - *.dynamic.chello.pl

dumny Karczewiak się trafił:D Jakoś nie słyszałem żebyś się tak udzielał w grupie:) A przy oprawie pomagałeś? Może tam powinieneś takie rzeczy mówić, a nie pisać głupoty na forum.

OTWJOZ, 25.01.2018 12:58 - *.centertel.pl

Kolego z Karczewa my juz razem działamy jakiś czas możecie zglosic się i zaprezentować swoją oprawę pozdrawiam

autor, 25.01.2018 13:09 - *.centertel.pl

W Karczewiu istnieje jakaś grupa która oficjalnie jezdzi?

L, 25.01.2018 13:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

RatBoyz, źle rozumiesz. "To skandal i odpowiednie osoby na pewno o tym usłyszą. Ktoś powinien za to odpowiedzieć"
roz...ałeś mnie na łopatki, poleć do mamy ze skargą , że koledzy w piaskownicy się nie chcą z Tobą bawić...chłopaki z Józefowa i Otwocka zgłosili się wspólnie i zobaczymy w weekend ich efekty. Nie widzę przeszkód ,żeby Karczew sam się zgłosił i pokazał ile jest wart...póki co to na Ł3 Was za bardzo nie widać a krzyczysz coś o skandalu...

STOP animozjom., 25.01.2018 15:19 - *.static.ip.netia.com.pl

Najważniejsze, że RUSZAJĄ Oprawy. Będzie na co popatrzeć. Chyba, ze koszykarze zaczną grać na miarę PLK i pokonają rywala z Lublina, chocby 1-ym punktem.

Egon, 25.01.2018 16:58 - *.play-internet.pl

Karczew.A jaka tam jest grupa?Na wyjazdach was nie ma.Nie mowiac na L3.

OSK, 25.01.2018 17:51 - *.static.ip.netia.com.pl

Jak to było? W karczewie jest jedna wiara tutaj panuje LEGIA WARSZAWA ? :) nikt z Otwocka nie będzie z wami współpracował moczydlarze , dlatego że nic nie znaczycie i niczego nie reprezentujecie.A donosicielstwo w karczewskim gronie ma się dobrze,tak jak to było gdy wykurzaliście z klatki gości i wasze późniejsze lamenty w internecie :)) szkoda czasu na was ,zróbcie oprawe karczew&sobienie.

Utrzymalismy się, 26.01.2018 12:11 - *.polkomtel.com.pl

I po Czarnych.
Trochę inne będą już te mecze z myślą, że nie spadamy.
Takie mocno sparingowe. Może to dobrze. Ograją się i z nowym pałerem w przyszłym sezonie playofy.

do Utrzymaliśmy się,, 26.01.2018 17:21 - *.static.ip.netia.com.pl

Nasi mają farta. Można się z tego cieszyć, ale sposób z jakim pozostaną w PLK dumy nie przynosi.

mlbets , 26.01.2018 20:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jesli za kilka sezonów uda się zbudować ekipę, która będzie walczyła o najwyższe cele w PLK to nikt nie będzie tego pamiętał.

Inna sprawa, że nasi ciągle mogą udowodnić, że na utrzymanie zasługują, wygrywając 5-6 meczów.

Przetrwanie, 27.01.2018 13:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To nie nasza wina , że nie mają jak dalej grać Czarni . Mamy się z tego tłumaczyć ?? Współczujemy , ale jedziemy dalej - jesteśmy w porządku , mamy farta i tyle .

do mlbets.....Kibic (L), 27.01.2018 13:48 - *.static.ip.netia.com.pl

Za kilka sezonów ? To stanowczo za późno. Ten sezon 2017/2018 może być dla naszych PREZTARCIEM, POZNANIEM specyfiki PLK, a przede wszystkim PORÓWNANIA wyszkolenia naszych zawodników do innych z drużyn grających w PLK. Ale już sezon 2018/2019 pod warunkiem, że to prawda iż Legia nie spada z PLK, będzie sezonem bez pardonu.

Phoenix(L)k, 27.01.2018 14:24 - *.dynamic.chello.pl

@utrzymaliśmy się:
Parafrazując...
Utrzymanie przy stole... znasz ciąg dalszy?

do Phoenix(L)k....Kibic (L), 27.01.2018 15:11 - *.static.ip.netia.com.pl

Coś mi się obiło o uszy, że idziemy podobną drogą jak GTK Gliwice, na których nasi wieszali psy. Z tym, że tamtym jakoś idzie w PLK, a naszym nie. Teraz jednak mamy CUD do momentu, kiedy przed końcem sezonu, znowu coś się nie zmieni.

do Phoenix(L)k, 27.01.2018 20:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy jakim stole ? Zabrakło im kasy , co my niby mamy wspólnego z tą trudną dla nich sytuacją ? Myśl , zanim znowu powiesz/napiszesz coś bez namysłu ... Bo dwuznacznie to zabrzmiało , wiesz ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.