HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 4 lutego 2018 r. godz. 12:04

Koszykówka: Czarni Słupsk wycofali się z rozgrywek. Legia się utrzyma

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Zarząd Słupskiego Towarzystwa Koszykówki SSA poinformował Polską Ligę Koszykówki SA o wycofaniu drużyny Czarni Słupsk z rozgrywek w sezonie 2017/2018. W związku z powyższym, zgodnie z regulaminem, zespół został automatycznie przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli, a pozostałe do rozegrania mecze z udziałem Czarnych Słupsk zweryfikowane zostały jako walkower - 20-0 dla drużyny przeciwnej.

Oznacza to jednocześnie, że Legia Warszawa utrzyma się w lidze, niezależnie od osiągniętych wyników.

przeczytaj więcej o: , , ,

Komentarze: (42)

Juri, 04.02.2018 12:21 - *.static.gprs.plus.pl

No i git. Następny sezon walczymy,frycowe zapłacone

WYKAZAĆ SIĘ MĄDROŚCIĄ I DANĄ SZANSA OD LOSU , 04.02.2018 12:22 - *.internetia.net.pl

LEGIA POWINNA WYKORZYSTAĆ TEN FAKT , ŻE SIĘ UTRZYMA CUDEM I WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI NA PRZYSZŁY SEZON I ZBUDOWAĆ NA PRZYSZŁY SEZON OD NOWA . TAKI KTÓRY MÓGŁBY POWALCZYĆ W LIDZE O CZOŁOWE MIEJSCE A NIE O JEDNORAZOWE WYGRANE TYLKO .

Marek, 04.02.2018 12:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i gitara :-)

Matt, 04.02.2018 13:19 - *.229

To cud rzeczywiście. O koszykówce nie mam pojęcia, ale obserwując wyniki nie wiem czy przypadkiem organizacyjnie nie odstajemy od poziomu najwyższej ligi. Raptem jeden mecz wygrany o czymś mówi i nie chodzi tu wyłącznie o poziom sportowy. Dobrych zawodników też trzeba jakoś przyciągnąć.

starszy, 04.02.2018 13:27 - *.dynamic.chello.pl

Brać ze 3 najlepszych z Czarnych , gramy tak naprawdę 5 osobowym składem i dlatego przegrywamy.

Kibic (L), 04.02.2018 13:33 - *.static.ip.netia.com.pl

Czyli ten sezon to taki dla naszych poligon zbierania doświadczeń. Tylko, że to jest bolesna nauka. Ale może zaprocentuje w sezonie 2018/2019. I zmienić należy trenera, bo z tym nasi nic nie ugrają.

Cobbi, 04.02.2018 13:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Teraz czas na ogrywanie, taktykę i nowych zawodników w celu utrzymania w kolejnym sezonie. Trzeba budować od teraz nie patrząc na wyniki.

Darek , 04.02.2018 14:01 - *.dynamic.chello.pl

To teraz reszte sezonu mozna poswiecic na budowe druzyny na nowy sezon.A mecze w lidze jak sparingi.I tak gramy juz o przyslowiowa pietruszke.

wwa, 04.02.2018 14:37 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Deus Vult

młody , 04.02.2018 15:02 - *.internetia.net.pl

Niestety doświadczenie samo , nie pomoże , na tym poziomie to już tylko umiejętności rządzą , a których na ten moment z obecną kadrą nie mamy zbyt wysokich . Budować trzeba zespół od podszewki jeśli będziemy chcieli coś znaczyć w tej lidze . DUŻY SPONSOR MOŻE TYLKO COŚ TU URATOWAĆ , TAK JAK I SIATCE .

pamiętliwy..., 04.02.2018 15:03 - *.dynamic.chello.pl

jak to szło? Utrzymanie przy stole...

Janusz Zaorski , 04.02.2018 15:09 - *.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nakręcę drugą część "Pokera" ;-)

jankoL, 04.02.2018 15:31 - *.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam nadzieje ze sponsorzy nadal bede wspierac sekcje kosza...w tym pierwszym sezonie zarzad i trenerzy tymi pozostalosciami z I ligi, transferami,licencjami... duzo kasy wyrzucili w bloto /dlugo czekali ze zmianami ,liczac kolejne przegrane i nadal niestety to nie wyglada dobrze...Swieza krew potrzebna w zarzadzaniu glownie + nowy trener (nie lizus JJ)

Do pamiętliwy, 04.02.2018 15:34 - *.centertel.pl

Mylisz fakty mordo.

Kupowanie licencji innego klubu to nie to samo co nasz przypadek.

Pora trochę ruszać szare komórki.

do pamiętliwy..., 04.02.2018 15:48 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

oj trollu, chciałeś błysnąć a się nie udało bo tu jest zupełnie inna sytuacja: po prostu jakiś zespół zbankrutował.

I tyle. Nie dorabiaj ideologii to tego smutnego faktu.

oLaf

Lostinnio, 04.02.2018 16:06 - *.centertel.pl

Myślę ze teraz bez presji nasi koszykarze zaczną w koncu zdobywać jakieś punkty i zbudują lepszą drużynęzm następny sezon

Kibic, 04.02.2018 16:25 - *.183

To się nazywa mega fart!

Kibic (L), 04.02.2018 16:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Co do UMIEJĘTNOŚCI to nie zauważyłem, aby zawodnicy z innych zespołów z PLK mieli je większe od naszych. Technicznie podobni. Fizycznie i kondycyjnie lepsi. I ich gra podkoszowa na obu tablicach jest dla naszych NIEOSIĄGALNA. Ale te mankamenty można nadrobić, ale nie przy tym cudaku Spasevie.

Kibic (L), 04.02.2018 16:53 - *.static.ip.netia.com.pl

Czarni Słupsk pomimo, że już ZAKOŃCZYLI rozgrywki w PLK to mogą nasi tak wyprzedzić. I na 99,9% tak się może jednak stać. No bo z kim nasi mogą wygrać ? A by musieli wygrać przynajmniej 4 mecze.

Cch, 04.02.2018 17:43 - *.dynamic.mm.pl

Rozwiazac wszystkich zagranicznych i grac mlodymi. Oszczedzac hajs na przyszly sezon.

Afro, 04.02.2018 17:46 - *.dynamic.chello.pl

Może kogoś ściągnąć z "Czarnych Słupsk"... Chociaż chyba powinno być "Afroamerykanów Słupsk"

jankoL, 04.02.2018 17:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

To fakt, utrzymanie "psim swędem" dumy nie przynosi...

Do pamiętliwy..., 04.02.2018 18:53 - *.play-internet.pl

Bzdura, to szło tak: mistrza przy stole, ja lecha w d**ę pier**le!!!@

Kibic (L)->TAKIE pozostanie....., 04.02.2018 19:07 - *.static.ip.netia.com.pl

DUMY to nie przynosi. Ciekawe, czy wykorzystają sytuację na to, aby w sezonie 2018/2019 WSTYDU nie przynieść Klubowi i Sekcji Koszykówki.

Do pamiętliwy , 04.02.2018 19:56 - *.centertel.pl

Szło szło i sie zestalo !!!

No tak.........jak w życiu, 04.02.2018 20:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Nieszczęście JEDNYCH, Szczęściem dla DRUGICH.

do Kibic (L), 04.02.2018 20:30 - *.dynamic.chello.pl

Wyprzedzimy Czarnych w tabeli liczbą punktów na 100%. W koszykówce jest tak, że za wygraną dostaje się 2 punkty, za przegraną 1 punkt a za oddanie meczu walkowerem 0 punktów. W tej sytuacji nawet przegrywając mecze punktujemy a Czarni nie zdobędą już nic. Czarni zostaną ze swoimi 26 punktami a my będziemy mieć minimum 33.

Janek, 04.02.2018 21:03 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Jakby to powiedzieć. Biedroń pomógł Legii w utrzymaniu, bo nie chciał wyskoczyć z kasy w Słupsku ;)

L, 04.02.2018 21:18 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Głupi ma zawsze szczęście!

Kibic(L) do DORADCÓW składu (L)koszykówki, 04.02.2018 21:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie ma co pitolić. Przebudowę nie powinno zaczynać się od składy, tylko od głowy. Bo: RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY.

Edek, 04.02.2018 22:10 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Polski sport upada. Takim utrzymaniem to nie ma sie co jarać..

PROSTE, 04.02.2018 23:53 - *.internetia.net.pl

RYBA NIE GRA , GRA TYLKO DANY SKŁAD , SKŁAD MAMY SŁABY NA TĄ LIGĘ TO PRZEGRYWAMY , WIĘC WAŻNE JEST ZANWESTOWANIE W ZESPÓŁ NA TYLE ABY MÓGŁ ŚMIAŁO POWALCZYĆ W LIDZE O WIĘCEJ NIŻ TYLKO O JEDNĄ WYGRANĄ W SEZONIE JAK OBECNIE .

Sebo(L), 05.02.2018 07:54 - *.slupsk.vectranet.pl

@Janek no i tu się niestety troszkę mylisz. Biedroń i owszem nie dał pieniędzy ale to nie jest głównym powodem choć niestety interesy polityczne wzięły w tym przypadku górę. Główną winowajczynią całego zamieszania jest słupska posłanka Jolanta Szczypińska z PiS, która dołożyła swoje "5 groszy" do tego aby ze sponsorowania klubu wycofał się jej główny sponsor Energa. Tylko dlatego,że kierownictwo Czarnych a raczej przezes klubu Andrzej Twardowski miał z panią Szczypińską raczej nie po drodze...Chodziło niby o jakieś nieprawidłowości finansowe,ale sprawa jak dla mnie jest czysto polityczna.Niestety.

OMG, 05.02.2018 09:55 - *.93

Wysłuchałem z uwagą konferencji pomeczowej i nasuwa się jeden wniosek: patrizotyzm lokalny wśród trenerów - otóż cyt. ze strony legiakosz Emil Rajković (trener Stali): Na początku chciałbym powiedzieć, że Legia zagrała bardzo dobre spotkanie. Jej trener wykonał kawał dobrej roboty, świetnie przygotowując swój zespół na moich zawodników.
smiechu warte, czyzby trener ER zapomniał, że pod wodzą poprzedniego trenera zespół Legii bedący bez obecnych wzmocnień)przegrał mniejszą liczbą punktów? - Po co takie zakłamywanie rzeczywistości? Ponadto nieustające apele trenera T. Spaseva o cierpliwość - to już jakaś kpina - całe szczęście, że Legia sie utrzyma w Ekstraklasie, ale z cała pewnością nie jest to zasługa TS i jesli włodarze klubu mysla o druzynie, która w przyszłym sezonie ma grać na miarę Ekstraklasy to bezdyskusyjnie powinni szukać przede wszystkim nowego trenera

Kibic (L)-prropozycja, 05.02.2018 11:09 - *.static.ip.netia.com.pl

Może wszyscy kibice i fanatycy koszykarzy Legii, przeprowadzą kwestę na dokoptowanie do składu ze dwóch-trzech klasowych ?

Widać po...., 05.02.2018 15:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Widać po ostatnim meczu, że bolączką naszych zuchów przede wszystkim jest kondycja. Ale jak może być inaczej, skoro ich trener wygląda jak "szkiletor" i po jego wyglądzie widać, że kondycyjnie i fizycznie ma wiele do nadrobienia.

polo, 05.02.2018 19:51 - *.satfilm.com.pl

Bhahahahahahaha !

A może w/g , 06.02.2018 18:26 - *.static.ip.netia.com.pl

Może każdego zawodnika PRZYGARNIE pod swoje skrzydła GRUPA ludzi i zacznie tak samo to działać jak w Z.O.O u zwierząt ? Wtenczas i te GRUPY będą miały wpływ na politykę "kadrową zespoły" koszykarzy. --;)))@--:(((

see, 06.02.2018 19:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kondycja i krótka ławka to nasze bolączki,

Faszyn ( moda), 07.02.2018 02:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od Szczypińskiej to sie od..b gamoniu . Biedroń żydził i wyborcy mu to wytkną - może nie ? 100 % Po(L)ska .

Kibic (L), 07.02.2018 16:32 - *.static.ip.netia.com.pl

Biedroniowi widocznie nie spodobał się pierwszy człon w nazwie drużyny ze Słupska-"Czarni". Gdyby oni nazywali się TĘCZOWI Słupsk to może by ich wspomógł.

Do Sebo(L), 07.02.2018 16:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Oby nasi też tak nie skończyli. Uratuje ich zapewne to, że pozostaną w PLK.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.