Wojciech Szala 3
Dickson Choto 2
Marcin Rosłoń 19
da Silva Edson 27
71' Bartosz Karwan 13
Aleksandar Vuković 14
Łukasz Surma 8
82' Guerreiro Roger 6
52' Dawid Janczyk 15
Piotr Włodarczyk 9
Łukasz Fabiański 1
Veselin Djoković 5
Jakub Rzeźniczak 25
71' Sebastian Szałachowski 20
82' Tomasz Kiełbowicz 11
52' Cezary Kucharski 23

Pucharu nie będzie, Legia na kolanach

Legia Warszawa w fatalnym stylu odpadła z Pucharu Polski. We wtorek w Kielcach podopieczni Dariusza Wdowczyka przegrali 0-3, będąc wyraźnie gorszym zespołem od gospodarzy. Pierwsze spotkanie na Łazienkowskiej Legia wygrała 2-0. Teraz można skupić się już tylko na lidze, ale czy oby wymagania, które sami przed sobą postawili piłkarze, są realne? Po meczu w Kielcach można obok postawić duży znak zapytania.

Od początku spotkanie nie układało się po myśli Dariusza Wdowczyka. W składzie zabrakło Moussy Ouattary, którego nieobecność dziennikarze nazwali "tajemniczym zniknięciem". W jego miejsce przy Dicksonie Choto zagrał Marcin Rosłoń. Jednak obrońca z Zimbabwe na pewno nie zaliczy tego spotkania do udanych. Legia zamiast atakować i strzelić gola, który by praktycznie przypieczętował awans (Korona musiała by aż 4 razy pokonać Jana Muchę), przyjęła wariant obronny. Tym samym oddała pole gospodarzom, a ci raz po raz organizowali składne akcje. W 22. minucie Grzegorz Piechna trafił z główki w poprzeczkę. Chwilę później - w 24 minucie - w polu karnym Legii znów zrobiło się gorąco. Najpierw futbolówka dwukrotnie uderzała obrońców z Warszawy w rękę - zagrania te były przypadkowe, więc arbiter nakazał kontynuować grę... i na strzał z 22 metrów zdecydował się kapitan gospodarzy Arkadiusz Bilski. Uczynił to pięknie, nie dając szans słowackiemu bramkarzowi Legii. Wśród miejscowych kibiców odżyły nadzieje, które przed spotkaniem były umiarkowane. Legia zamiast zaatakować, nadal grała na utrzymanie wyniku, czasami nawet na czas.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Kielczanie grali konsekwentnie, a słabo dysponowana tego dnia obrona Legii, miała kłopoty z powstrzymaniem Gajtkowskiego i Piechny. W 52. minucie Dawid Janczyk doznał kontuzji kolana i z grymasem bólu na twarzy musiał opuścić boisko. W jego miejsce wszedł Cezary Kucharski, dla którego był to "czwarty debiut" w koszulce z eLką na piersi. Niestety ta zmiana wiele nie wniosła. Razem z Piotrem Włodarczykiem starali się zagrozić bramce Mielcarza, jednak wyraźnie nie radzili sobie na kieleckiej "murawie". Najlepszą okazję w 61. minucie zmarnował "Włodar". Otrzymał piłkę na 10 metr i uderzył prosto w wychodzącego z bramki Mielcarza. Poszczęściło się za to gospodarzom. W 71. minucie Dickson Choto poślizgnął się i Krzysztof Gajtkowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Muchą. Golkiper Legii wyszedł z bramki, ale nawet nie interweniował w momencie gdy "Gajtek" posłał piłkę w długi róg bramki Legii. Szał radości na trybunach kieleckiego obiektu. Chwilę później trenerzy dokonali trzech zmian. W Legii za Karwana wszedł Szałachowski, a w Koronie miejsce Bonina i Bilskiego zajęli Zganiacz i Nowacki. W końcówce meczu ładną akcję lewą stroną przeprowadzili Kucharski i z Włodarczykiem. Ten drugi wbiegł w pole karne i z ostrego kąta podawał na piąty metr... jednak nie było nikogo, kto by wykończył to strzałem. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry mogło paść rozstrzygnięcie na korzyść Korony, ale świetnie zachował się Mucha, broniąc strzał Piechny.

6 minut po rozpoczęciu dogrywki gospodarze strzelili - jak się później okazało - bramkę na wagę zwycięstwa. Hernani udrzyeł zza pola karnego, a lot piłki zmienił Grzegorz Piechna i Mucha po raz trzeci musiał wyciągać piłkę z siatki. Chyba dopiero w tym momencie do legionistów dotarło to, że są za burtą Pucharu Polski. Zaczęło im się spieszyć, ale tego dnia niewiele wychodziło podopiecznym Wdowczyka. W końcówce drugiej części dogrywki w ogromnym zamieszaniu Piotr Włodarczyk uderzał, ale obrońcy Korony jakimś cudem zablokowali jego strzał. Sędzia doliczył jeszcze dwie minuty. Legioniści uwijali się jak w ukropie - nic to nie pomogło.

Legia zasłużenie odpadła z Pucharu Polski. Mimo sporej zaliczki z grudniowego meczu na Łazienkowskiej, w Kielcach dała sobie strzelić trzy gole. Teraz zespół może (a raczej musi) skupić się na lidze, ponieważ zapowiedzi przedsezonowe były tak duże, że kibice na pewno ich nie zapomnieli. W najbliższą sobotę o 18 jedziemy do Grodziska Wielkopolskiego, w którym nie wygraliśmy od 5 lat.

Autor: Woytek

O godzinie 13:30 w Kielcach ma rozpocząć się rewanżowe spotkanie Pucharu Polski między Legią a Koroną. Tutaj będziecie mogli czytać relację na żywo - zapraszamy!
Już za kilka minut dojdzie do rewanżowego spotkania Korony z Legią w ramach 1/4 finału Pucharu Polski
Witamy serdecznie ze stadionu w Kielcach. Za 5 minut początek spotkania
Znane są składy obu ekip. W drużynie Legii doszło do dwóch zmian w porównaniu z meczem z Bełchatowem. Na bramce zagra Mucha zamiast Fabiańskiego, a w obronie za Ouattarę zagra Rosłoń
Murawa stadionu w Kielcach to jedno wielkie klepisko
Kibice Korony mówią, że stan murawy był lepszy w... sobotę
Drużyny wychodzą na murawę
Na sektorze gości na razie około 100 kibiców
Rozpocznie Legia
Legioniści na biało-czarno. Korona na żółto-czerwono

2' - Fani Korony prezentują oprawę - szarfy i postać ultrasa z racą
3' - Akcja Legii... podanie Karwana i Włodarczyk na spalonym
4' - Gra toczy się w środku pola
4' - Kontra Legii... Włodarczyk stracił piłkę na 16 metrze
5' - Kiks Marcina Rosłonia na wyokości pola karnego Legii
5' - Po wrzucie z autu Mucha łapie piłkę
6' - Złe przyjęcie Karwana na środku boiska
7' - Piłkarze ślizgają się na boisku
7' - Ponownie Włodarczyk na spalonym
8' - Faul dla Korony na środku boiska
8' - Piechna nie sięgnął piłki a mogło być groźnie
9' - Z autu Szala
9' - Sektor legionistów już szczelnie wypełniony
10' - Karwan dośrodkowuje w pole karne, tam piłkę przejmuje Włodar... strzał zablokowany
11' - Edson fauluje przy linii bocznej na wysokości pola karnego
11' - Dośrodkowanie... Surma wybija główką na rzut rożny
12' - Krótkie rozegranie rożnego przez Kaczmarka - tylko aut dla Korony
12' - Legioniści odzyskali piłkę. Edson z autu
13' - Kontra Korony, ale sędzia odgwizduje spalonego Bonina
14' - Niewielką przewagę posiadają gospodarze.
14' - Vuković bez pomysłu wybija piłkę na aut
14' - Od bramki rozpocznie Mucha
15' - Włodarczyk prostopadle do Karwana - rożny dla Legii
15' - Do narożnika biegnie Roger
15' - Dośrodkowanie i Hernani wybija z główki. Jeszcze strzelał Vuković, ale bardzo niecelnie
16' - Rosłoń odbiera piłkę Gajtkowskiemu
16' - Faul na Karwanie
16' - Źle wybity aut przez gospodarzy
17' - Karwan faulowany przy linii bocznej
17' - Dośrodkowanie Rogera, ale obrońcy wybili piłkę
18' - Bonin uderza z 25 metrów wysoko nad poprzeczką
19' - Surma fauluje Piechnę na 30 metrze
19' - Snajper Korony musi na chwilę opuścić murawę, ale będzie zdolny do gry
20' - Mucha celebruje wybicie piłki z piątki
20' - Roger źle podaje i już kontrują gospodarze
21' - Aut z lewej strony.... Bednarek Faulowany przez Rosłonia
21' - Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony boiska... Edson wybija główką
22' - Kielczanie posiadają optyczną przewagę. Częściej są przy piłce i na połowie Legii
22' - Ponowny faul z lewej strony - będzie dośrodkowanie
22' - Poprzeczka!! Piechna uderza z główki
23' - Surma wybija na rzut rożny - groźnie pod bramką Legii
23' - Piechna główkuje... i kolejny korner
23' - Cała drużna Legii w obronie
24' - Sprostowanie: w poprzeczkę uderzył Hernani a nie Piechna
24' - GOL! Arkadiusz Bilski! (Korona)
25' - Gol dla Korony - świetne udrzenie zza pola karnego
25' - To musiało się tak skończyć przy tak słabej grze legionistów
25' - Przed golem futbolówka dwa razy przypadkowo uderzyła legionistów w ręce, ale arbiter nie podyktował karnego
26' - Kontra Legii... Włodarczyk dla Janczyka ten uderza i wywalcza rzut rożny
26' - Z lewej strony dośrodkowuje Vukovic
26' - Za nisko i piłkę wybili gospodarze
27' - Roger fauluje w ataku
29' - Faul Vukovicia
29' - Po bramce gra się wyrównała. Legia podrażniona ruszyła do ataku
30' - Długie podanie Surmy do Janczyka... szybszy Mielcarz
30' - Chwilę później kontra gospodarzy i Mucha musiał dryblować poza polem karnym
30' - Z autu gospodarze
31' - Rzut rożny dla Korony
32' - Piłka w rękach Muchy
32' - Faul na Vukoviciu
33' - Roger po ziemi z rzutu rożnego podał do Vuko, ale ten fatalnie skiksował
34' - Niedogładne podanie do Janczyka
36' - Rosłoń podaje główką do Muchy
39' - Janczyk leży na murawie... zamieszanie na boisku
40' - Legia do tej pory nie stworzyła sobie żadnej klarownej sytuacji
41' - Choto poślizgnął się i przerwócił Piechnę... sędzia gwizdnął faul
41' - Żółta kartka: Dickson Choto (Legia)
42' - Bilski uderza z 30 metrów - prosto w ręce Muchy
42' - Choto walczy w polu karnym z Gajtkowskim... lepszy legionista
43' - Włodarczyk przewraca się na 18 metrze przyjmując piłkę...
45' - Próba podania Vukovicia do Janczyka - za słabo
46' - Akcja Legii prawą stroną dośrodkowuje Szala... bez efektu i już kontra gospodarzy
46' - Żółta kartka: Edson da Silva (Legia)
46' - Faul z prawej strony boiska będą wykonywali koroniarze
46' - Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy
47' - Żółta kartka: Arkadiusz Bilski (Korona)
47' - Bilski przewrócił się w polu karnym i za to otrzymał żółty kartonik
48' - Koniec pierwszej połowy

Zakończyła się pierwsza część spotkania. Legia gra słabo i zasłużenie prowadzą gospodarze. Niestety w technicznej grze przeszkadza fatalny stan murawy
Piłkarze już na murawie - Legia bez zmian

46' - Rozpoczęła Korona
47' - Kaczmarek uderza bardzo słabo
47' - Od bramki Mucha
48' - Aut dla Legii na połowie gospodarzy
48' - Roger świetnie do Włodarczyka ten dogrywa na 5 metr... obrońcy wybijają
49' - Z autu legioniści
49' - Dawid Janczyk zwija się z bólu na polu karnym Korony
50' - Do wejścia gotowy Czarek Kucharski
50' - Janczyk znoszony z boiska - kontuzja kolana
51' - Na spalonym piłkarz korony
52' - Zmiana Legia: Dawid Janczyk - Cezary Kucharski
52' - Faul dla Korony
53' - Dawid Janczyk z grymasem na twarzy został zniesiony do szatni na noszach
54' - Mielcarz interweniuje poza polem karnym
54' - Z autu Legia
55' - Zamieszanie w polu karnym Legii... na szczęście piłka została wybita
56' - Faul na Karwanie na środku boiska
58' - Roger traci piłkę i kontra Korony
59' - Szansa dla Legii... Kucharski.. podaje do Włodarczyka - spalony
59' - Mnożą się niedokładne zagrania legionistów w obronie
60' - Drybling Rogera.. strata
61' - Roger dośrodkowuje w pole karne.. Włodarczyk jest nie kryty uderza z pierwszej piłki... broni mielcarz!
61' - Była to najlepsza okazja dla Legii w tym meczu
61' - Drugi korner dla Legii
61' - Mielcarz piąstkuje i trzeci rzut rożny
62' - Za każdym razem dośrodkowuje Roger - tym razem piłkę złapał Mielcarz
63' - Faul Kucharskiego
63' - Kiks Heraninego, ale Włodar nie zdążył wyhamować i przejąć piłki
64' - Kontra Legii
64' - Włodarczyk w narożniku pola karnego.. wywalczył rzut rożny
64' - Już Roger w narożniku boiska
64' - Dośrodkowanie...
64' - Włodarczyk fauluje Mielcarza
66' - Choto wybija na aut
67' - Mucha wychodzi z bramki.. poślizgnął się ale Karwan zdołał wybić piłkę
67' - Akcja już na drugiej stronie boiska. faul na Karwanie
68' - Aut dla Korony na wysokości pola karnego
69' - Surma rozpcozyna atak Legii... Roger, Kucharski... strrzela nad bramką
69' - Do wejścia szykuje się Szałachowski
70' - Karwan wywalczył rzut rożny
70' - Uderza Rosłoń - prosto w obrońcę
71' - GOL! Krzysztof Gajtkowski! (Korona)
71' - Błąd obrony Legii i Gajtkowski w sytuacji sam na sam posyła piłkę w długi róg bramki Muchy...
71' - Zmiana Legia: Bartosz Karwan - Sebastian Szałachowski
73' - Żółta kartka: Neves Soares Hermes (Korona)
73' - Zmiana Korona: Grzegorz Bonin - Marcin Nowacki
73' - Zmiana Korona: Arkadiusz Bilski - Mariusz Zganiacz
74' - Stan dwumeczu wyrównany - jeżeli takim wynikiem zakończy się mecz będziemy mieli dogrywkę
74' - Ale już atakuje Korona - aut
75' - Edson leży na murawie, ale sam faulował Golańskiego
75' - Mielcarz wybija na aut
76' - Rzut rożny dla Legii
76' - kontra Korony i strata... wychodzi Roger
77' - ... ale piłkę łapie Mielcarz
77' - Teraz z drugiej strony będzie dośrodkowywał Vuković
78' - Atak Korony i błąd - piłkę przejął Szala ale... wybił ją na aut zamiast wyprowadzić kontrę
78' - Dariusz Wdowczyk "wydarł" się na obrońcę Legii za to zagranie
78' - Szałachowski traci piłkę, Choto do Włodara
79' - Roger faulowany ale sędzia nie gwiżdże
79' - Złe wybicie Choto
79' - Potrzebne będą nosze dla Rogera
80' - Sędzia dziś jest bardzo słaby w dwie strony popełnia wiele błędów
80' - Roger wraca na murawę
81' - Wejście nakładką Rogera
82' - Zmiana Legia: Roger Guerreiro - Tomasz Kiełbowicz
84' - Kolejny spalony Włodarczyka
85' - Świetna akcja Legii. Kucharski podał do Włodara ten minął Mielcarza, ale był już przy linii końcowej więc musiał dogrywać na 5 metr.. a tam obrońcy wybili na rzut rożny
85' - Piąty spalony Włodarczyka
85' - W sektorze kibiców Legii zadyma
86' - Fani Legii spalili kilka szalików Korony, Policja je zgasiła i teraz trwa rzucanie śnieżkami
87' - Piechna strzela z główki - 3 metry nad poprzeczką
88' - Karny?!... Nie! Kartka dla Kaczmarka
89' - Żółta kartka: Marcin Kaczmarek (Korona)
89' - Słuszna decyzja arbitra
89' - Sędzia doliczy 2 minuty
90' - Powinno być 3-0 ale Mucha obronił strzał Piechny!
92' - Hermes faulowany przez Vuko
93' - Koniec drugiej połowy i nadal brak rozstrzygnięcia. Przed nami dogrywka!

W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Gospodarze stworzyli sobie więcej okazji i mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Piłkarze odpoczywają przy ławkach rezerwowych - Za kilka minut początek dogrywki
Rozpooczyna Korona

91' - Początek pierwszej części dogrywki
92' - Kolejny spalony... już ósmy Legii w tym meczu
93' - Kaczmarek uderza... metr obok slupka
94' - W ataku Legia, z autu Szala
95' - Rzut rożny dla Korony - wybija Surma
96' - Gol...
96' - GOL! Grzegorz Piechna! (Korona)
97' - Hernani strzelał a Piechna zmienił lot piłki myląc Muchę....
99' - Cóż można napisać? Legia nie zmienia swojego stylu gry - wiele błędów, brak koncepcji na stworzenie zgrożenia pod bramką Mielcarza
99' - Teraz legionistom zaczęło się spieszyć
101' - Szałachowski wywalczył aut na wysokości pola karnego
102' - Rzut rożny dla Legii. Aby awansować podopieczni Dariusza Wdowczyka muszą strzelić gola
103' - Kiełbowicz prostopadle do Włodarczyka... Hernani wybija na aut
104' - Kucharski uderza z 11 metrów... prosto w obrońcę
106' - Doliczona minuta do pierwszej części dogrywki
107' - Koniec pierwsze połowy dogrywki. Za chwilę ostatnie 15 minut.

106' - Początek drugiej części dogrywki
108' - Choto fauluje
109' - Błędy błędy... mecz przypomina kopaninę, ale zdecydowanie lepsi są gospodarze
111' - Zmiana Korona: Krzysztof Gajtkowski - Marcin Robak
112' - Włodar....
113' - Wolański wybił na rzut rożny.
114' - Przepychanki piłkarzy
114' - Żółta kartka: Cezary Kucharski (Legia)
115' - Strzela Zganiacz... słabo
115' - Żółta kartka: Maciej Mielcarz (Korona)
116' - Chyba już po raz n-ty legioniści na spalonym
116' - Legia szturmuje - rzut rożny
118' - Włodarczyk.. nie ma bramki!!
119' - Jedna z ostatnich akcji Legii
119' - Od bramki Mielcarz...
121' - Doliczone 2 minuty
123' - Jeszcze nie koniec
123' - Ostatnia szansa
124' - Koniec meczu!

Legia odpadła z Pucharu Polski bo bardzo kiepskim występie

Poniżej poziomu

Pierwszy wyjazd po długiej zimowej przerwie był mocno wyczekiwany. Chętnych do podróży do Kielc nie brakowało. Problemem było to, czy mecz zostanie rozegrany w terminie. Dopiero kilkanaście godzin przed nim zebrała się komisja PZPN, która zdecydowała, że spotkanie należy rozegrać. Mimo to, kibicowska brać ruszała w trasę w niepewności. Działo się tak, bowiem sędzia główny zawodów mógł podjąć jeszcze decyzję o odwołaniu spotkania. Tak więc główna grupa legionistów zebrała się przed ósmą pod stadionem i stąd kilkoma autokarami ruszyła w kierunku Kielc. Niestety po drodze miał miejsce groźny wypadek, w którym uczestniczył jeden z kibiców naszego klubu. Z naszych informacji wynika, że osoba ta jest mocno poturbowana, ale jej życiu nic nie zagraża...
Sam przejazd był spokojny. Autokary podjechały pod sektor gości, gdy mecz się rozpoczynał. Tak więc pierwsze minuty gry widziało tylko kilkudziesięciu fanów. Gospodarze zajęli praktycznie tylko miejsca na trybunie otwartej, gdzie zebrało się ich niecałe 3000. Na płocie wywiesili 4 flagi (w tym "Jędrzejów") i przez cały mecz dopingowali swoich graczy. My także nie pozostawaliśmy w kwestii dopingu w tyle. W końcu był to pierwszy mecz wyjazdowy w tej rundzie. "Jesteśmy zawsze tam..." - w ten sposób rozpoczęliśmy nasz wyjazdowy repertuar. Gospodarze nie pozostawali dłużni. Śpiewali przez cały czas, choć ich repertuar był raczej ubogi. Przyznać jednak trzeba, że to my jako pierwsi wyzywaliśmy rywali i ich przyjaciół. "Polonia jest tylko w Kielcach" - w ten sposób legioniści podsumowali swoich lokalnych rywali, którym łatwiej pojawić się na meczu przyjaciół z Kielc, niż na spotkaniu własnej drużyny. Niestety nasi piłkarze tego dnia nie prezentowali się nadzwyczajnie. Co więcej - grali słabo. Mimo to, po pierwszej połowie, kiedy Korona osiągnęła jednobramkową przewagę, nikt nie myślał o tym, że będzie to nasz ostatni pucharowy mecz w tym sezonie... W przerwie nie było kolejek do cateringu, bowiem takowy nie został przygotowany dla kibiców gości. Teraz na spokojnie można się jednak zastanawiać, czy pomysł ten nie wyszedł gospodarzom na dobre. Po przerwie niestety fani z Warszawy zachowywali się poniżej pewnego poziomu. Najpierw rozmontowana została siatka, dzieląca nas od kilkudziesięciometrowej przestrzeni, która... dzieliła nas od kolejnej siatki, która znajdowała się przy samym boisku. Czyn to mało bohaterski, a jednak przysporzył nam później trochę kłopotów. Zarówno dziurami w siatce, jak i płonącymi na płocie szalami Korony zainteresowała się ochrona. Panowie w żółtych kamizelkach gaśnicami próbowali "zaatakować" płonące szaliki. Nie ma co ukrywać, że działania ochrony były zbędne. Niepotrzebne były jednak ostre reakcje kibiców, którzy chwilę później rozpoczęli powietrzne ataki na ochronę i policję. Właściwie wszystko co znajdowało się w zasięgu wzroku leciało w kierunku panów z tarczami. Szturm nie ustał nawet po kilku seriach. Wtedy pojawiły się pierwsze nieśmiałe głosy, że naszym zachowaniem zainteresuje się Wydział Dyscypliny PZPN. W tym akurat przypadku nic nas zdziwić nie może... wszystko załatwiliśmy sobie sami. Niestety.
Kibicowsko Korona prezentowała się nieźle. Oprócz dopingu zaprezentowała choreografię "Korony sobie wydrzeć nie damy, z miłości do niej wracamy!". My w drugiej połowie skupiliśmy się niestety głównie na "rzutach" w ochronę i policję. Za mało było śpiewów, które wraz z pogarszającym się wynikiem wychodziły nam coraz... lepiej. Szkoda, że bardziej niż doping dla naszych piłkarzy, interesowało wszystkich, który z ochroniarzy zostanie trafiony kamieniem. Mało to imponująca zabawa. Jeszcze mniej zabawnej nawet nie będziemy przytaczać, bo zniżać się do pewnego poziomu nie zamierzamy. Doping w dogrywce dla naszej drużyny nie pomógł jednak legionistom. Trzecia bramka dla kielczan trochę musiała zdziwić pewnych siebie warszawiaków, którzy jechali do Kielc z przeświadczeniem pewnego awansu do półfinału PP. Niestety, Kiełbasa i spółka pokazali piłkarzom grającym z eLką na piersi ich miejsce w szeregu. Nie pomogły nam nawet drażniące teksty w kierunku gospodarzy. Ci przecież cały czas zmagają się z fanami - rasistami. Sprowokowaniu Korony służyły m.in. teksty "Żółto-czerwona, a czasem czarna Korona", czy też "Biała korona na głowie Choto Dicksona". Niestety nam nic to nie dało. Nie dość, że w kiepskim stylu przegraliśmy, to i w słabych nastrojach opuszczaliśmy trybuny. Zachowaniem poniżej pewnego poziomu można nazwać to co działo się tego dnia w klatce gości przy ul. Szczepaniaka. Oby takie zachowanie już więcej nie miało miejsca. Pamiętajmy, że sami będziemy musieli płacić za wyrządzone przez nas szkody. Czy sankcje, które zostały wyciągnięte po ostatniej wizycie w Płocku (SKLW pokryło straty finansowe, a kibice Legii zostali ukarani zakazem wyjazdowym przez PZPN) niczego nas nie nauczyły? Niestety, wygląda na to, że nie.
Po meczu czekaliśmy ponad godzinę na wyjście ze stadionu. Później ruszyliśmy w kierunku stolicy. Głównym tematem rozmów było to, czy w sobotę będziemy mieli okazję obejrzeć Legię w Grodzisku (bynajmniej nie na ekranie Multikina). Tego jeszcze nie wiedzieliśmy. Na pewno zwolnił się termin meczów 1/2 finału PP, który zapewne każdy z nas już wpisał do kalendarza...