Jakub Rzeźniczak 25
Michał Pazdan 2
56' Guilherme 6
Michał Kucharczyk 18
58' Michał Kopczyński 15
Thibault Moulin 75
Vadis Odjidja-Ofoe 8
Miroslav Radović 32
70' Aleksandar Prijović 99
Radosław Cierzniak 33
Maciej Dąbrowski 5
56' Łukasz Broź 28
Tomasz Jodłowiec 3
58' Waleri Kazaiszwili 9
Kasper Hamalainen 22
70' Nemanja Nikolić 11

Zabójczy początek

Legia Warszawa pewnie pokonała 4-0 Śląsk Wrocław na zakończenie ligowego tygodnia. Mistrzowie Polski trzy gole strzelili już po siedmiu minutach. Ich autorami byli Miroslav Radović, Filipe Goncalves (samobój) oraz Aleksandar Prijović. Tuż przed przerwą "Prijo" ponownie wpisał się na listę strzelców. To było świetne spotkanie w wykonaniu "Wojskowych", którzy kontrolowali mecz od początku do samego końca.

Na dobre jeszcze nie zdążyliśmy zasiąść na swoich miejscach, a już celebrowaliśmy zdobycie pierwszego gola! W 25. sekundzie spotkania Vadis Odjidja-Ofoe znakomicie podał do Miroslava Radovicia, a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Lubosa Kamenara. Mistrzowie Polski rozochoceni dalej napierali, czego efektem było drugie trafienie. Z prawej strony dośrodkował Michał Kucharczyk, a niefortunnie we własnej szesnastce interweniował Filipe Goncalves, głową pokonując bezradnego bramkarza Śląska. Minęły dwie minuty i już było 3-0. "Rado" do Prijovicia, ten oko w oko z Kamenarem i lekką podcinką pewnie skierował piłkę do siatki. Można powiedzieć, że od tej pory końcowy wynik był rozstrzygnięty, lecz podopieczni Jacka Magiery nie zamierzali oszczędzać swoich rywali. W 12. minucie z dystansu huknął Thibault Moulin i pierwszą dobrą obroną popisał się Lubos Kamenar. Wrocławianie starali się kontratakować, aby jak najszybciej pokonać Arkadiusza Malarza. Niebawem do dobrego prostopadłego podania doszedł Bence Mervo. Węgier został w ostatnim momencie zablokowany przez Jakuba Rzeźniczaka. W 39. minucie ponownie zagrozili gracze Śląska. Alvarinho mocno uderzył z lewej nogi, jednak posłał futbolówkę w trybuny. Tuż przed przerwą znów ukąsili legioniści. Po wrzutce z rzutu wolnego od Vadisa Odjidja-Ofoe piękną główką swojego drugiego gola zdobył Aleksandar Prijović. Do szatni obydwie drużyny zeszły przy wysokim i w pełni zasłużonym prowadzeniu gości. Widać było, że "Wojskowi" wyciągnęli należyte wnioski z niedawnej wizyty na stadionie Borussii Dortmund.

Tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę świetną szansę miał Vadis Odjidja-Ofoe. Pomocnik wbiegł w pole karne po podaniu od Miroslava Radovicia i swój klub bardzo dobrą obroną uratował Lubos Kamenar. Potem inicjatywę przejęli gospodarze, lecz z ich ataków niewiele wynikało. Po godzinie gry indywidualnym rajdem popisał się Bence Mervo, Węgier spróbował mocnego strzału, który minął prawy słupek bramki Arkadiusza Malarza. W 68. minucie Bartosz Bereszyński płasko dograł w pole karne, tam po błędzie obrońcy szansę miał Michał Kucharczyk - legionista był nieco niedokładny. Kwadrans przed końcem okazję miał wprowadzony Waleri Kazaiszwili. Strzał Gruzina został w ostatnim momencie zablokowany przez jednego z obrońców. Gracze Jacka Magiery w pełni kontrolowali to, co działo się tego dnia na stadionie we Wrocławiu. Wyraźnie dominowali nad swoimi przeciwnikami, pozwalając im tylko na nieliczne kontry. W końcówce Michał Kucharczyk miał okazję do pokonania Kamenara, lecz strzelił zdecydowanie zbyt słabo i golkiper pewnie złapał piłkę. W doliczonym czasie za niesportowy faul na Radoviciu czerwoną kartką został ukarany Filipe Gonclaves.

Autor: Wiśnia

Witamy ze stadionu we Wrocławiu. Do meczu jeszcze nieco ponad godzina, ale już poznaliśmy wyjściowe jedenastki obydwu drużyn. W zespole Legii na lewej obronie zobaczymy Guilherme, natomiast w ataku zagra Aleksandar Prijović, który zastąpił Nemanję Nikolicia

103' -
104' - Trwa przedmeczowa rozgrzewka
106' - Jak na razie frekwencja na trybunach nie powala, ale do spotkania pozostał jeszcze kwadrans
108' - Przed pierwszy gwizdkiem sędziego warto przypomnieć, że po raz ostatni legioniści przegrali ligowy pojedyenk ze Sląskiem w grudniu 2012 roku
111' - Powoli zapełnia się sektor gości. Kibice przygotowali flagi na kijach oraz swoje gardła do gorącego dopingu!
114' - W młynie gospodarzy frekwencja niezbyt wysoka, ale wywieszono dwie flagi i jak słyszymy nie brakuje ochoty do dopingu. A więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko!
115' - "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!" - głośno zabrzmiał sektor warszawiaków!
117' - Kibice bardzo głośno dopingują swoje zespoły. Mamy nadzieję, że zawodnicy nie rozczarują swoją grą i będziemy świadkami świetnego widowiska!
119' - Oba zespoły wychodzą na murawę! Warszawcy fani odpalili race, a na sektorze powiewają także flagi
120' - Od środka rozpoczną piłkarze Śląska
2' - GOL! Miroslav Radović! (Legia)
3' - Niesamowita historia! Kibice ledwo co zdązyli usiaść na swoich miejscach, a już mamy 1:0 dla Legii!
5' - Legioniści świetnie odebrali futbolówkę i popislai się bardzo składną akcją. Odjida wypuścił na wolne pole Radovicia, który stanął oko w oko z bramkarzem gospodarzy i świetnie wykorzystał tę sytuację!
5' - Po zdobyciu gola Legia ruszyła do przodu i cały czas jest w posiadaniu w piłki
6' - GOL samobójczy! Filipe Goncalves! (Śląsk)
7' - 2:0! Gol samobójczy! Lepszego rozpoczęcia spotkania legioniści nie mogli sobie nawet wymarzyć!
8' - GOL! Aleksandar Prijović! (Legia)
8' - Co tutaj się dzieje! 3:0 dla Legii! Prijović! Śląsk na kolanach!
9' - Radović świetnie wypuścił niepilnowanego Prijovicia, a ten świetną podcinką przelobował golkipera!
10' - Groźna akcja gospodarzy. Najpierw dobry strzał zablokował Pazdan, a następnie strzał Celebana został zatrzymany przez Malarza!
11' - Świetne zachowanie Malarza, który uprzedził wbiegającego w pole karne Alvarinho i pewnie złapał futbolówkę
13' - Legioniści kotrolują grę i wymieniają dużo podań
13' -
13' -
14' - Świetne uderzenie Moulina z około 18 metra, ale Kamenar sparował to uderzenie na rzut rożny
14' - Kibice gości zaprezentowali ciekawą oprawę, ale to chyba jedyna rzecz, która im wyjdzie w tym spotkaniu
15' - Kolejna próba Moulina z dystansu, jednak piłka poszybowała w trybuny
16' - Ależ legioniśc swobodnie operują piłką na połowie gospodarzy
17' - Gra Legii wygląda świetnie. Wszystkie podania są przemyślane i bardzo dokładne
19' - Fani gospodarzy odpalili race i zachęcają swój zespółdo walki
20' - Cały czas zawodnicy Legii kontrolują grę. Próbują raz z lewej, a raz z prawej strony
21' - Aleksandar Vuković cały czas podpowiada przy linii swoim podopiecznym i robi to bardzo emocjonalnie, czyli w swoim stylu
23' - Dobra próba Prijovicia. "Zlatan" minął jednym dwoch rywali i oddał strzał, jednnak piłka przeleciała nad bramką
23' - Dośrodkowanie Moulina z prawej strony wylądowało prosto w rekach Kamenara, ale była to dobra próba
24' - Śląsk próbuje przebić się przez obronę Legii, jednak bardzo nieskutecznie
25' - Groźny strzał Mervo, jednak Rzeźniczak bardzo czujnie zablokował tę próbę
25' - Kompletnie nieudany rzut rożny Śląska
26' - Legioniści spokojnie rozgrywają na swojej połowie
26' - Dobra akcja Legii zakończona dośrodkowaniem Guilherme, który szukał w polu karnym Prijo. Jednak obrońca gospodarzy czujnie wybił tę piłkę
27' - Od autu rozpocznie Śląsk
28' -
28' - Piłka już w posiadania Legii. Podopieczni Jacka Magiery bardzo dobrze pracują w defensywnie i szybko przechwytują piłkę
28' - Rzut wolny dla Śląska. Do piłki zmierza Alvarinho
29' - Michał Kucharczyk bardzo dobrze przeciał dośrodkowanie i Legia wyszła z kontrą, jednak podanie Odjidjy do Prijovicia było niecelne
31' - Ślask w ofensywie jest kompletnie bezradny. Dośrodkowanie Alvarinho było bardzo niecelne, a wręcz fatalne
32' - Moulin na chwilę stracił futbolówkę i zrobiło się bardzo groźnie, ale po chwili świetnie naprawił swój błąd
32' - Rzut wolny dla gospodarzy
32' - Dośrodkowanie Dankowskiego zostało powstrzymane i od bramki rozpocznie Malarz
33' - Ajjj, piłkę w bardzo prosty sposób stracił Kopczyński, na szczęście czujny w bramce jest Malarz i powstrzymał tę akcję
33' - Rzut rożny dla gości
36' - Zagotowało się w polu karnym Śląska! Dobre dośrodkowanie z rożnego wykonał Vadis. Prijović opanował te zagranie i spróbował zagrania do Radovicia, jednak przytomnie obrońca gospodarzy wybił na kolejny rzut rożny
37' - Rzut wolny dla gospodarzy. Było to bardzo słabe i nieudane zagranie
37' - Kopczyński wpadł na Rierę i po tym starciu zwija się z bólu na murawie
38' - Rzut wolny dla Śląska
38' - Dankowski zdecydował się na uderzenie z wolnego, ale ta próba była bardzo niecelna
39' - Kucharczyk fauluje Alvarinho na lewej stronie
40' - Ponownie z wolnego zagrywał Dankowski, ale piłka została zagrana zbyt lekko i Kucharczyk wybił te zagranie
41' - Ależ okazja dla Śląska! Jeden z zawodników goospodarzy znalazł się w polu karnym Legii i oddał strzał wysoko w trybuny!
42' - Guilherme fauluje zawodnika gospodarzy i mamy rzut wolny w okolicach 25 metra
42' - Dobre zachowanie Pazdana, który wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Alavarinho
43' - Żół‚ta kartka: Costa Marques Guilherme (Legia)
44' - Dobra akcja Śląska, jednak czujny w obronie Rzeźniczak wybija na rzut rożny
44' - Kolejne nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy
45' - Alvarinho fauluje Kucharczyka na lewej stronie
45' - GOL! Aleksandar Prijović! (Legia)
46' - Istny pogrom! 4:0! Aleksandar Prijović!
47' - Świetne dośrodkowanie Odjidjy z rzutu wolnego na głowę Prijovicia. Prijo dostał piłkę dosłownie na nos i świetnie pokonał Kamenara!
47' - Żół‚ta kartka: Miroslav Radović (Legia)
47' - Koniec pierwszej połowy

Z trybuny gospodarzy roznoszą się straszne gwizdy i słychać: Co Wy robicie, Wy nasze barwy hańbicie!

Perfekcyjna pierwsza połowa w wykonaniu Legii. Można śmiało stwierdzić, że jest już po meczu. Legioniści grają bardzo efektownie i efektywnie.
Cały zespół zasłużył na wielkiego plusa po pierwszej połowie. Wszystkie formacje grają bardzo odpowiedzialnie i mądrze.
Legioniści już na murawie
Za chwilę zaczynamy drugą połowę!
Doszło do jednej zmiany w ekipie gospodarzy. W szeregach Legii bez zmian

47' - Zmiana Śląsk:

Llorenc Riera Ortega -
Ryota Morioka
47' - Od środka rozpoczęli legioniści
48' - Świetne zagranie piętką od Radovicia do Odjidjy. Ten oddaje dobry strzał, ale zostaje powstrzymany przez bramkarza
48' - Rzut rożny Legii sprawił duże kłopoty obrońcom Śląska. Strzela Prijo, ale jego próba została zablokowana
49' - W ataku Śląsk. Zagranie Madej w pole karne Legii zostało zablokowane i mamy rzut rożny
50' - Legia bardzo czujnie w obronie
51' - Rzut rożny dla gospodarzy
52' - Legia mogła wyporwadzić kontratak po tym rzucie rożnym, ale Odjidja stracił piłkę
52' - Madej fauluje Guilherme
53' -
53' - W polu karnym zderzyli się ze sobą Guilherme i Mervo. Obaj zawodnicy są opatrywani przez swoich lekarzy
54' - Do wejścia na boisko przygotowany jest Waleri Kazaiszwili
54' - Mamy rzut sędziowski. Legioniści oddali piłkę gospodarzom
56' - Świetne zachowanie Vadisa. Belg miał trzech zawodników na plecach i wywalczył rzut wolny
56' - Morioka padł w polu karnym Legii i domagał się jedenastki. Arbiter niewzruszony
57' - Od kilku minut to gospodarze prowadzą grę i szukają pierwszej bramki
57' - Zmiana Legia:
Costa Marques Guilherme -
Łukasz Broź
58' - Łukasz Broź zmienia Guilherme. Brazylijczyk zaliczył udany występ.
59' - Zmiana Legia:
Michał Kopczyński -
Waleri Kazaiszwili
60' - Z okolicy pola karnego strzał oddał Mervo. To uderzenie mogło zaskoczyć Malarza, ale było minimalnie niecelne
62' - Alvarinho dwukrotnie dośrodkowywał z lewej strony, ale legioniści czujnie wybili piłkę
63' - Zawodnicy Legii szanują futbolówkę i rozgrywają na swojej połowie
64' - Dobra próba legionistów. Radović zagrywał do Vako, ale Kamenar przytomnie wyłapał to podanie
64' - Odjidja fauluje Madeja
65' - Gospodarze szybko rozegrali ten rzut wolny i nic z tego nie zdziałali. Strzał Morioki został zablokowany
65' -
66' - Zrobiło się bardzo groźnie w polu karnym Legii. Alvarinho zagrywał w kierunku Madeja, ale ten minął się z piłką w bardzo klarownej sytuacji
67' - Vako stracił piłkę, ale Odjida naprawia błąd kolegi i zalicza dobry przechwyt
67' - Próba strzału Prijo z pola karnego...rzut rożny dla Legii
68' - Dośrodkowanie Odjidjy ląduje prosto w rękach Kamenara
68' - Rzut rożny dla Śląska
68' -
68' - Zmiana Śląsk:
Łukasz Madej -
Peter Grajciar
69' - Tańczymy labada, małego walczyka hej. Tak bawią się kibice ze stolicy
70' - Zagranie ręką u gospodarzy
71' - Dobre zagrania Brozia w pole karne. Piłka trafia do Kucharczyka, który oddał silny strzał lewą nogą i minimalnie się pomylił
71' - Zmiana Legia:
Aleksandar Prijović -
Nemanja Nikolić
72' - Prijović opuszczą murawę, a zastępuję go Nikolić. Świetny wystep Prijovicia, który zdobył dwie bramki dla Legii.
73' - Zawodnicy Śląska próbują przebić sie przez obronę Legii, jednak robią to nieskutecznie
74' - Peter Grajciar chciał wykorzystać błąd legionistów w obronie, ale bardzo się pomylił
74' - Śląsk dostaje srogie lanie na boisku, ale jego kibice bawią się bardzo dobrze. Właśnie rozpczęli odliczanie i odpalili race
75' - Dobra akcja Legii. Nikolić zagrał do Vako, a ten oddał strzał...jednak został zablokowany
76' - Rzut rożny dla Śląska po solowym rajdzie Morioki
77' - Było groźnie w polu karnym Legii, ale Rzeźniczak przytomnie zagrywa do Malarza
77' - Rzut wolny dla gości
78' - Ależ okazja dla Legii! Kucharczyk mógł zdobyć piątą bramkę, ale stracił równowagę po starciu z obrońcą.
79' - Żół‚ta kartka: Augusto Pereira Loureiro (Śląsk)
80' - Kolejna świetna akcja Legii. Nikolić próbował zagrywać na czyste pole do Vako, ale jego próba została zablokowana
80' - Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez gości
81' - Warszawiacy bardzo dobrze utrzymują się przy piłce
81' - Legioniści nie forsują tempa i mądrze rozgrywają na swojej połowie
82' - Żół‚ta kartka: Peter Grajciar (Śląsk)
82' - Zmiana Śląsk:
Kamil Dankowski -
Paweł Zieliński
82' - Grajciar brzydko sfaulował Kucharczyka
83' - Nikolić oddał dobry strzał z pola karnego, ale Kamenar zachował się bardzo przytomnie i sparował to uderzenie
83' - Aut dla Legii
85' - Świetne zachowanie Vako. Przyjął, zastawił się i mądrze oddał do Radovicia
85' - Cały czas w posiadaniu piłki Legia
86' - Dobra próoba z prawej strony. Bereszyński zagrał w pole karne do Odjidjy, ten zdecydował się na strzał i piłka wylądowała w rękawicach golkipera
86' - Gospodarze gubią się w rozegraniu i bardzo łatwo tracą futbolówkę
87' - Sektor gości bardzo aktywnie dopinguje swój zespół
87' -
87' - Rzut rożny dla Legii
88' - Vuko cały czas zagrzewa zawodników do walki i udziela im wskazówek
88' -
89' - Moulin był bardzo naciskany, ale dobrze wycofał do tyłu
90' - Przy piłce gospodarze
90' - Świetny rajd Kucharrczyka lewą stroną
92' - Kuchy zagrał w kierunku Nikolicia, ten przyjął piłkę i stanął oko w oko z golkiperem, jednak nie oddał strzału tylko wyłożył piłkę Kucharczykowi, a ten oddał strzał proosto w w golkipera
92' - Do II połowy spotkania sędzią doliczył 3. minuty
93' - Mądre zachowanie legionistów, którzy rozgrywają na własnej połowie, a gospodarze sfrustrowani biegają od lewej do prawej
94' - Cały czas przy piłce Legia. Dobra wymiana podań na linii Odjidja - Moulin
94' - Czerwona kartka: Filipe Goncalves (Śląsk)
95' - Koniec meczu!

W samej końcówce brzydkim faulem popisał się Goncalves i wyleciał z murawy. Zawodnik gospodarzy brutalnie sfualował Radovicia, który w dziecinny sposób go ograł
Legioniści zmierzają w kierunku sektora gości, żeby podziękowac za doping
Kibice wraz z zawodnikami świetują zwycięstwo, a stadion pustoszeje w oczach
Zawodnicy Śląska nieśmiale podeszli w kierunku swoich kibiców, ale oklasków się nie doczekali
A więc w dzisiejszym spotkaniu Legia zagrała tak, jak na przystało na mistrzów Polski. Świetny początek i szybko strzelone trzy bramki ustawiły mecz. Tak grającą Legię chcemy oglądać w każdym spotkaniu! Trzy punkty jadą do Warszawy! Niepokonane miasto, niepokonany Klub!!!
Fotoreportaż z meczu

Strzelcie k... osiem goli

Prawie miesiąc bez wyjazdu to fatalny czas dla fanatyków. Tyle właśnie minęło od naszego meczu w Kielcach, na którym byliśmy obecni na legalu. W między czasie nie doszedł do skutku nasz wyjazd do Białegostoku, z powodu rzekomego remontu okolic sektora gości, a do Dortmundu mieliśmy zakaz i na stadionie BVB stawiła się znacznie mniejsza liczba fanów spod znaku czarnej eLki, niż byłoby to w przypadku normalnego wpuszczenia nas na trybuny.
Warto dodać, że remont w Białymstoku miał potrwać do połowy grudnia, tymczasem zakończony został zaraz po meczu z Legią i lechici normalnie do B-stoku pojechać będą mogli. Zwykły zbieg okoliczności.

Do Wrocławia pojechaliśmy pociągiem specjalnym, który o godzinie 10:20 ruszał z dworca Warszawa Zachodnia. W dość chłodny niedzielny poranek ruszyliśmy w stronę Dolnego Śląska i po około pięciu godzinach podróży dotarliśmy do miejsca docelowego - stacji kolejowej znajdującej się nieopodal sektora gości na wrocławskim stadionie. Przemarsz pod wejście na naszą trybunę zajął nam jakieś pięć minut, więc ze sporym zapasem czasowym zameldowaliśmy się na trybunie. Na dwie i pół godziny przed rozpoczęciem spotkania, miejscowych było niewielu - widać było jedynie ultrasów Śląska, rozwieszających malowane transparenty do przygotowanej oprawy. Kolejny raz można powiedzieć, że wrocławianie bardzo dziwnie dobierają czcionki do swoich opraw, ale to już nie nasze zmartwienie. Nie nasz cyrk, nie nasze owce - jak mówi ulubione powiedzenie byłego już trenera Legii rodem z albańskich stepów.

Już przed wyjazdem okazało się, że dolnośląska policja wraz z działaczami Śląska zabronili nam wniesienia na stadion malowanej sektorówki. Rzekomo to ona miała umożliwić legionistom odpalenie pirotechniki. Jak się okazało, również bez niej nasz sektor rozświetlony został blaskiem rac. Frekwencja na stadionie Śląska tego dnia była zdecydowanie wyższa niż na poprzednich spotkaniach wrocławskiego klubu, choć i tak daleka od ideału, biorąc pod uwagę pojemność obiektu oraz ceny biletów - znacznie niższe niż choćby przy Ł3. Ostatecznie na trybunach pojawiło się 22 tysiące kibiców, w tym spora liczba dzieci z wrocławskich szkół oraz 1265 legionistów. Większość miejscowych na trybunach zasiadło tuż przed pierwszym gwizdkiem.

Na wyjście piłkarzy na murawę, odśpiewaliśmy "Mistrzem Polski jest Legia", a ponad naszymi głowami powiewało kilkaset flag na kiju w legijnych barwach, jak również odpalonych zostało kilkadziesiąt rac. Początek meczu był fenomenalny w wykonaniu naszego zespołu - już w 23. sekundzie wyszliśmy na prowadzenie, a po siedmiu minutach prowadziliśmy już 3-0. "Zrobimy im Borussię" - pomiędzy świętowaniem kolejnych bramek, pojawiły się tego typu hasła. Także Śląsk postanowił uczcić hokejowy wynik. Kilka minut po golu numer 3 w młynie gospodarzy zaprezentowana została oprawa. Pomiędzy dwoma wywieszonymi sporo wcześniej transparentami "Fanaticos Est, Semper Virens", rozciągnęli malowaną sektorówkę z zieloną postacią. Całość uzupełniły ognie wrocławskie.

Nasz doping tego dnia stał na niezłym poziomie, ale "Staruch" raz po raz nakręcał wszystkich do jeszcze większego wysiłku - tak, by przekrzyczeć wrocławian. Sytuacja na boisku tego dnia sprawiła, że mogliśmy ze spokojem obserwować kolejne akcje, bez nerwowego spoglądania na zegar. Spora w tym zasługa trenera Magiery, na którego cześć pod koniec spotkania wykonaliśmy dobrze znaną pieśń "Aejaejaeja Jacek Magiera". Pod adresem gospodarzy poleciało tymczasem "Przyszliście chamy, dlatego że my tu gramy". Tekst ten idealnie pasuje do liczby kibiców Śląska, co zresztą na pomeczowej frekwencji potwierdził trener WKS-u mówiąc "Dziś kibice przyszli na Legię, ale mam nadzieję, że zrobimy tak iż będą przychodzili na Śląsk".

Do wychodzących po przerwie piłkarzy skandowaliśmy "Zróbcie dziś to dla kiboli, strzelcie k...ie 8 goli". Ostatecznie skończyło się na czterech, za co nie mamy większych pretensji do zawodników ;). W drugiej połowie najlepiej wychodziła nam pieśń "Nie poddawaj się...", która naprawdę konkretnie niosła się po całym stadionie. Co ciekawe, mecz prowadzony był przy mocno ograniczonej liczbie wzajemnych uprzejmości. Śląsk w drugiej części spotkania zaprezentował jeszcze konkretne racowisko - gdy pierwsza partia rac dogasała, gospodarze odpalali kolejne, przez co przez dobrych kilka minut konkretnie świeciło się za jedną z bramek.

Po zakończeniu meczu podziękowaliśmy piłkarzom za wygraną, zaśpiewaliśmy wspólnie "Warszawę", po czym przyszło nam czekać 1,5 godziny na opuszczenie trybun. W końcu doczekaliśmy się otwarcia bram i udaliśmy się do pociągu. Droga powrotna mijała nam w bardzo dobrych nastrojach. W Warszawie zameldowaliśmy się około 3:30 nad ranem, a po dotarciu do domu, część osób mogła zbierać się prosto do roboty. Takie życie fanatyka.

Przed nami jeszcze jeden wyjazd w tym roku - za dwa tygodnie Legia zagra w Gliwicach. Wcześniej jednak dwukrotnie wspieramy nasz zespół przy okazji meczów z Wisłą Płock oraz Sportingiem.

P.S. W naszym sektorze zawisły następujące flagi: Centralny Wojskowy Klub Sportowy, Radomiak, czaszka, Squadron, Wyszków, Jesteśmy waszą stolicą, (L), Legia, Legia Warszawa, 1916, Legia w koronie

Frekwencja: 22 004