Młoda Legia 2-1 Motor Lublin

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii wygrali w ostatnim sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Zamościu z I-ligowym Motorem Lublin 2-1. Prowadzenie objęli gracze Motoru w 37 minucie spotkania, po prostym błędzie legionistów w obronie. Lublinianie wykorzystali stratę Legii, przeprowadzili szybką kontrę, którą skutecznym strzałem głową zakończył Jarosław Pacholarz. Dosyć szybko odpowiedzieli podopieczni Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika. Tuż przed przerwą wyrównał Maciej Górski. W drugiej połowie piłkarze Młodej Legii nieustannie dążyli do zmiany wyniku i w 70 minucie im się to udało. Po kontrze, precyzyjnym strzałem zza pola karnego popisał się Jakub Kosecki wyprowadził Legię na prowadzenie.
"Spotkanie było bardzo wyrównane, zacięte. Motor był najtrudniejszym przeciwnikiem, z którym się mierzyliśmy. Cieszymy się z przebiegu tego meczu. Chłopcy wykazali się hartem i przegrywając potrafili odmienić losy meczu. Ponadto realizowali przedmeczowe założenia i z tego jesteśmy zadowoleni" - powiedział dla serwisu Legia LIVE! Piotr Strejlau.

Legia rozpoczęła spotkanie w następującym składzie: Skrzyński - Okpara, Zbozień, Świdzikowski, Tomczyk - Mikołajczak, Woźniak, Tarnowski, Jezierski - Chałas, Górski.

W drugiej połowie na placu gry pojawili się wszyscy zawodnicy obecni na zgrupowaniu. Każdy z nich zagrał od 30 do 45 minut.

Motor: Przygoda - Falisiewicz, Grzegorczyk, Bożyk, Maciejewski - Kamdarr, Ćwik, Krystosiak, Drej - Pacholarz, Adamczyk.
Grali także: Wilawer, Rutkowski, Tywoniuk.