Grali przyjaciele

Efektownie III-ligowe rozgrywki rozpoczęli piłkarze Olimpii Elbląg. Wysoką wygrana w derbach z Concordią obejrzało 2 tysiące kibiców. Tymczasem piłkarze Pogoni Szczecin zaledwie bezbramkowo zremisowali w trzecim kolejnym meczu rozegranym na wyjeździe. Z kolei Zagłębie Sosnowiec zremisowało 1-1 z Elaną Toruń.
II liga: Czarni Żagań 0-0 Pogoń Szczecin
W trzecim wyjazdowym meczu sezonu piłkarze Pogoni bezbramkowo zremisowali w Żaganiu z Czarnymi. Obie strony miały kilka okazji do zdobycia gola, ale żadna z nich nie zakończyła się bramką. Co prawda raz piłka wylądowała w bramce "Portowców", ale sędzia dopatrzył się spalonego i gola dla Czarnych nie uznał.

II liga: Zagłębie Sosnowiec 1-1 Elana Toruń
Zwycięska passa Zagłębia została przerwana. W meczu z Elaną prowadzenie objęli goście w 24 minucie za sprawą Bilskiego. Wyrównał 15 minut później Arkadiusz Kłoda. Spotkanie obejrzało 3,5 tysiąca widzów, w tym aż tysięczna grupa kibiców gości.

III liga: Olimpia Elbląg 7-0 Concordia Elbląg
Od wysokiego zwycięstwa nad rywalem z tego samego miasta ligowy sezon rozpoczęli piłkarze Olimpii. Na własnym stadionie pokonali Concordię aż 7-0. Bramki zdobyli Trafarski 2, Styś 2, Nowacki, Chmielecki i Biegański. Spotkanie obejrzało 2 tysiące fanów.