Grali przyjaciele

Fumen - Wiadomość archiwalna

Ostre strzelanie w ligowych meczach urządzili sobie gracze Olimpii Elbląg oraz Zagłębia Sosnowiec. Obie ekipy zaaplikowały swoim rywalom cztery gole, ale... tylko elblążanie mogli się cieszyć z wygranej. Natomiast sosnowiczanie nie zdobyli nawet punktu. Bez bramek w meczu Pogoni Szczecin.

III liga: Czarni Olecko 1-4 Olimpia Elbląg
Szóste ligowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Olimpii Elbląg. Tym razem sposobu na naszych przyjaciół nie znaleźli gracze Czarnych. Do tej pory ekipa Czarnych nie straciła punktów, ani nawet bramki u siebie. Passę przerwali żółto-biało-niebiescy, którzy niepodzielnie rządzą na III ligowym froncie. Po 6. kolejkach Olimpia ma 5 punktów przewagi nad drugim zespołem.

II liga: Raków Częstochowa 0-0 Pogoń Szczecin
Nie udał się wyjazd naszych przyjaciół do Częstochowy. Pogoń Szczecin rozegrała dobre spotkanie. Jednak rozregulowane celowniki "Portowców" sprawiły, że do Szczecina pojechał tylko punkt. Dla Rakowa był to już trzeci remis (w pięciu meczach) na własnym boisku.
Po ośmiu meczach Pogoń zajmuje 11. miejsce w lidze.

II liga: Gawin Królewska Wola 5-4 Zagłębie Sosnowiec
Ostre strzelanie urządzili sobie dziś gracze w Królewskiej Woli. Mecz fantastycznie ułożył się dla Zagłębia, które już w 1. minucie objęło prowadzenie. Jednak przez kolejną godzinę do siatki aż trzykrotnie trafiali gospodarze. Wówczas drugie trafienie dla przyjezdnych zaliczył Adrian Marek, a do remisu w 73. minucie doprowadził świeżo wprowadzony na boisko Artur Błażejewski. Podrażnieni rywale natychmiast odzyskali prowadzenie, żeby po chwili... je ponownie stracić. Na tablicy 4-4, mijała 82. minuta i losy meczu na szalę gospodarzy przechylił Piotr Burski. Ostatecznie komplet punktów pozostaje w Królewskiej Woli.
Gawin zasiada na fotelu lidera, a Zagłębie spada na 16. lokatę.