Adrian Paluchowski był najlepszym graczem meczu Znicz - Stilon - fot. zniczpruszkow.com.pl

Wypożyczeni: Gol Paluchowskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Piąte trafienie w barwach Znicza Pruszków zaliczył Adrian Paluchowski. Wypożyczony legionista w meczu przeciw GKP Gorzów Wielkopolski wpisał się na listę strzelców w 55. minucie ustalając wynik spotkania na 4-0. Ponadto doszło do kolejnego pojedynku między młodymi legionistami, gdyż na przeciw siebie stanęły ekipy Wisły Płock oraz Dolcanu Ząbki.
Augustyn Błażej (Rimini Calcio) – nie grał w przegranym 0-5 meczu z Anconą
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – 5 minut w wygranym 1-0 meczu z Wisła Płock
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Victorią Koronowo
Grosicki Kamil (FC Sion) – nie grał w przegranym 0-5 meczu z Young Boys Berno
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Płock. Ukarany żółtą kartką
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – nie grał w przegranym 0-2 meczu z Polonią warszawa
Majkowski Kamil (Wisła Płock) – 28 minut w przegranym 0-1 meczu z Dolcanem Ząbki
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) – 65 minut w wygranym 4-0 meczu z GKP Gorzów Wielkopolski. Gol na 4-0 w 55 minucie.
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - 79 minut w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Płock
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – 18 minut w wygranym 4-0 meczu z GKS Gorzów Wielkopolski