Wypożyczeni: "Paluch" i "Maja" strzelają

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udane występy zaliczyli młodzi legioniści na zapleczu ekstraklasy. Kamil Majkowski oraz Adrian Paluchowski strzelili po dwie bramki walnie przyczyniając się do zwycięstwa swoich ekip. Gorycz porażki musiał przełknąć Maciej Gostomski, który w barwach Zagłębia Sosnowiec puścił dwie bramki.

Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Odrą Opole
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z MKS Kluczbork
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Odrą Opole. Ukarany żółtą kartką
Majkowski Kamil (Wisła Płock) – od 58 minut w wygranym 5-0 meczu z GKP Gorzów Wielkopolski. Strzelec dwóch bramek
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) – do 76 minut w wygranym 3-2 meczu z Górnikiem Łęczna. Strzelec dwóch bramek. Z siedmioma trafieniami zajmuje 4. miejsce w tabeli strzelców I ligi.
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Odrą Opole
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – nie grał w wygranym 3-2 meczu z Górnikiem Łęczna