Młoda Legia pozuje reporterowi Legia LIVE! przed meczem z Huraganem - fot. AJ

Huragan Wołomin 0-4 Młoda Legia

AJ, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

O godzinie 15:30 młodzi legioniści zmierzyli się w Wołominie w towarzyskim meczu uświetniającym 85-lecie istnienia Huraganu. Legia pokonała gospodarzy, trenowanych przez Krzysztofa Gawarę, 4-0. Do przerwy legioniści prowadzili już trzema bramkami po trafieniach Wasikowskiego w 11. minucie, Górskiego w 13. minucie i samobójczej bramce Jabłonowskiego w 17. minucie. Wynik w 65. minucie ustalił Kozub.

Fotoreportaż z meczu - 29 zdjęć AJ
Skład Legii: Zaremba - Tomczyk, Lewandowski, Okpara, Zaborowski, Barski, Łanucha, Małkowski, Wasikowski, Górski, Chałas.
Grali również: Osuch, Zbozień, Banasiak, Ściebura, Świdzikowski, Kozub, Muszyński, Jezierski

W Huraganie zagrali: Wojdyna, Lemański, Górski, Jabłonowski, Dudek, Gaul, Wiech, Michalski, Rakowski, Stępień, Kozłowski, Dąbrowski, Pazio, Kokoszka, Wardaszka, Jaczewski.