Paweł Janas i kierownik drużyny Legii - fot. Mishka

Konferencja po meczu w Bełchatowie

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): W pierwszej połowie nic nie zapowiadało, że jakoś możemy stracić bramkę ale piękny strzał Garguły z wolnego i przegrywaliśmy 0-1. W drugiej połowie reakcja drużyny była pozytywna, ale nawet takiej sytuacji jak miał Chinyama nie potrafiliśmy wykorzystać. Jesteśmy zbyt zależni od tego, czy Takesure będzie strzelał bramki. Jak on nie strzela, to nie ma komu tego zrobić. Trzeba jednak przyznać, że nie mieliśmy czystych sytuacji do zdobycia goli. Wypada mi jedynie pogratulować zwycięstwa GKS-owi.
Paweł Janas (trener GKS-u): Jestem zadowolony bo dołączyliśmy do czołówki ligowej tabeli po trudnym meczu. Legia postawiła nam mocne warunki, a mój zespół podjął walkę. Strzeliliśmy ładną bramkę z wolnego, ale mieliśmy jeszcze inne sytuacje. Do końca rundy pozostały 4 mecze, w każdym będziemy walczyli i zdobędziemy kolejne punkty. Warto zauważyć, że dziś graliśmy samymi Polakami - co akurat mnie cieszy, szczególnie w dzień niepodległości.