Wypożyczeni: Gol Paluchowskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udany weekend wypożyczonych legionistów. Większość z młodych zawodników rozegrała pełne spotkanie, a ich kluby poza Zagłębiem Sosnowiec były górą. Kolejny raz szczególne powody do radości miał Adrian Paluchowski, który w meczu z Turem strzelił gola dla Znicza. Było to dziesiąte trafienie "Palucha" na zapleczu Ekstraklasy.
Augustyn Błażej (Rimini Calcio) - do 77 minuty w wygranym 3-2 meczu z Salernitaną
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Flotą Świnoujście
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Jarotą Jarocin
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Flotą Świnoujście
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Piastem Gliwice
Majkowski Kamil (Wisła Płock) - do 82 minuty w wygranym 2-0 meczu z GKS Jastrzębie Zdrój
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) - do 90 minuty w wygranym 2-0 meczu z Turem Turek. Strzelec pierwszej bramki.
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - do 68 minuty w wygranym 2-0 meczu z Flotą Świnoujście. Ukarany żółtą kartką
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) - od 90 minuty w wygranym 2-0 meczu z Turem Turek. Zmienił Adriana Paluchowskiego.