Turniej w Przasnyszu: Młoda Legia piąta

Piłkarze Młodej Legii wzięli dzisiaj udział w corocznym halowym turnieju w Przasnyszu i zajęli w nim piąte miejsce. Legioniści w pierwszym spotkaniu turnieju pewnie pokonali Mazowsze Jednorożec 6-0. W kolejnych meczach grupowych legioniści zmierzyli się z Ostrovią Ostrów Mazowiecką (przegrana 1-2) i rezerwami MKS-u Przasnysz (wygrana 3-1). Legia w grupie A zajęła drugie miejsce, ale nie awansowała do półfinału (awans wywalczyli zwycięzcy grup i najlepsza drużyna z drugiego miejsca) i musiała zadowolić się walką o piątą lokatę.
Legioniści w meczu o piąte miejsce zmierzyli się z Koroną HiD Ostrołęka i wygrywając 3-1, odnieśli trzecie zwycięstwo w zawodach.

Turniej wygrał grupowy rywal Legii - Ostrovia Ostrów Mazowiecka, która w finale pokonała Żbika Nasielsk. W regulaminowym czasie gry był remis 1-1, ale w rzutach karnych górą byli piłkarze Ostrovii.

Wyniki grupy A:

Młoda Legia 6-0 Mazowsze Jednorożec
Ostrovia Ostrów Maz. 1-0 MKS Przasnysz II
Młoda Legia 1-2 Ostrovia Ostrów Maz.
MKS Przasnysz II 1-3 Mazowsze Jednorożec
Młoda Legia 3-1 MKS II Przasnysz
Mazowsze Jednorożec 3-3 Ostrovia Ostrów Maz.

12. Bols Warszawa

Wszystkie mecze trwały po 12 minut i grano je bez przerw i zmiany stron. Na boisku w jednej drużynie występowało 4 zawodników w polu i bramkarz.