Method Mwanjali w akcji podczas sparingu z Górnikiem Łęczna - fot. Woytek

Sparing: Legia 2-3 Górnik Łęczna (video)

kamilo, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii przegrali w sparingu rozegranym dziś na Bemowie z I-ligowym Górnikiem Łęczna 2-3. Od początku meczu legioniści posiadali zdecydowaną przewagę. Szybko gola strzelił Paluchowski i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron goście niespodziewanie wyrównali. Reakcja "wojskowych" była błyskawiczna i po golu Rockiego, nasi gracze ponownie objęli prowadzenie. W końcowych minutach Górnik wykorzystał nonszalancką grę obronną Legii i zdołał przechylić losy spotkania na swoją korzyść. Legia zagrała dziś bez swoich podstawowych graczy, m.in. bramkarza Jana Muchy. Szczegółowy zapis z meczu znajduje się tutaj.