Wypożyczeni: Zwycięski tylko Kozub i Jędrzejczyk

Fumen - Wiadomość archiwalna

W weekend z powodu meczu reprezentacji Polski pauzowały rozgrywki Ekstraklasy. Emocji nie brakowało w niższych klasach rozgrywkowych. Tym samym okazję do występów mieli wypożyczeni z Legii młodzi zawodnicy. Niestety, pełne spotkania rozegrali jedynie Maciej Gostomski oraz Artur Jędrzejczyk. Natomiast powody do radości po ostatnim gwizdku, tylko Paweł Kozub w barwach Pelikana Łowicz.
Arruabarrena Mikel (SD Eibar) – nie grał w przegranym 0-1 meczu z Rayo Vallecano
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Łęczna
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Polonią Słubice
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Łęczna
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – do 18 minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Piastem Gliwice; spotkanie rozegrano 24 marca w ramach Pucharu Ekstraklasy
Kozub Paweł (Pelikan Łowicz) – od 69 minut w wygranym 3-1 meczu z Przebojem Wolbrom
Rawa Przemysław (Kotwica Kołobrzeg) – nie grał; mecz ze Ślęzą Wrocław został przełożony
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Łęczna
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – nie zagrał w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Płock
Wysocki Przemysław (Piast Gliwice) – nie grał w zremisowanym 2-2 meczu Odrą Wodzisław; spotkanie rozegrano 24 marca w ramach Pucharu Ekstraklasy