ME: Cracovia 0-2 Legia

Woytek, źródło: cracovia.pl - Wiadomość archiwalna

Bardzo dobrze rozpoczęło się dla młodych legionistów wyjazdowe spotkanie z Cracovią. Już w 3. minucie Legia objęła prowadzenie, po tym jak Jakub Kosecki z kilku metrów pokonał lobem Szwieca. Jeszcze przed przerwą warszawianie podwyższyli wynik na 2-0. W zamieszaniu podbramkowym Wasikowski najpierw trafił w poprzeczkę, a następnie Górski z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Chwilę później krakowianie wykonywali rzut karny, jednak Kostia Machnowskij świetnie wyczuł intencje Tatary.
Spotkanie było bardzo zacięte i obfitowało w świetne okazje pod obiema bramkami. W ostatnich minutach dogodną okazję do podwyższenia wyniku zmarnował Kamil Majkowski, a w doliczonym czasie gry Tatara z ośmiu metrów trafił w poprzeczkę.

Młoda Ekstraklasa: Cracovia Kraków (0-2) Legia Warszawa
0-1 - 3 min. Kosecki
0-2 - 34 min. Górski

Skład Cracovii: Szwiec (46' Wróbel) – Puciłowski (87' Grzesiak), Urbański, Sosnowski, (46' Łuczak) Uszalewski – Wilk (60' Kusiak), Baliga, P. Sacha, Dudzic – Tatara, Snadny (83' Pieniądz)

Skład Legii: Machnowskij – Breś (57' Zaborowski), Zbozień, Świdzikowski (80' Lewandowski), Tomczyk – Majkowski, Banasiak, Koziara, Wasikowski (70' Jezierski) – Górski, Kosecki

żółte kartki: Kosecki, Koziara, Świdzikowski, Górski (Legia)