Wypożyczeni: Gol Jędrzejczyka i Smolińskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Wypożyczeni z Łazienkowskiej zawodnicy już rozegrali swoje spotkania i spokojnie mogą spędzić Wielkanoc wraz z bliskimi. Bez wątpienia w dobrym nastroju do świątecznego stołu zasiądzie Artur Jędrzejczyk. Obecny gracz Dolcanu Ząbki w 87. minucie otworzył wynik meczu ze Stalą Stalowa Wola i ostatecznie jego zespół wygrał 2-0. Także Marcin Smoliński wpisał się na listę strzelców w meczu ŁKS - Arka. W gorszych nastrojach z murawy schodzili jego koledzy z formacji ofensywnych. Maciej Korzym nadal czeka na pierwszego gola w obecnej rundzie. Natomiast Kamil Grosicki bez gola i punktów wyjechał z Krakowa. Kolejny mecz pod nieobecność Macieja Gostomskiego przegrało Zagłębie Sosnowiec.

Wypożyczeni legioniści
Arruabarrena Mikel (SD Eibar) – do 63 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Realem Sociedad
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie grał w wygranym 2-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) – nie grał w przegranym 0-1 meczu z Nielbą Wągrowiec
Grosicki Kamil (Jagiellonia Białystok) – do 63 minuty w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Kraków
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola. Strzelec bramki w 87. minucie na 1-0. Ukarany żółtą kartką.
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – do 63 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Polonią Bytom
Kozub Paweł (Pelikan Łowicz) – nie grał w przegranym 0-1 meczu z Wigrami Suwałki
Rawa Przemysław (Kotwica Kołobrzeg) – od 73 minuty w zremisowanym 0-0 z Unią Janikowo
Smoliński Marcin (ŁKS Łódź) – do 88 minuty w wygranym 3-0 meczu Arką Gdynia. Strzelec gola na 1-0 w 38. minucie
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) – od 71 minut w wygranym 2-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola