CWKS pewnie pokonał drużynę z Żabieńca - fot. Raffi

A-klasa: CWKS 5-1 Jedność Żabieniec

Raffi i Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze CWKS-u odnieśli dzisiaj trzecią wygraną z rzędu. Legioniści na stadionie przy Obrońców Tobruku pokonali Jedność Żabieniec aż 5-1, a wynik mógł byc jeszcze wyższy. Okazałe i zasłużone zwycięstwo obejrzało około 150 fanów, z czego większość prowadziła regularny doping. Na trybunach dało się zobaczyć przedstawicieli naszych przyjaciół z Elbląga. Dzięki wygranej legioniści utrzymali trzecie miejsce w tabeli. Za tydzień CWKS zagra wyjazdowe spotkanie z Perłą Złotokłos.
Legioniści prowadzenie objęli w 20 minucie po trafieniu Adama Czubaka. Przed przerwą nasi gracze jeszcze dwukrotnie trafiali do bramki rywala. Chwilę po honorowym trafieniu gości z Żabieńca, Jedność miała możliwość strzelenia drugiej bramki, ale rzut karny obronił Śmigasiewicz.

Legia poza pięcioma trafieniami miała jeszcze kilka dobrych okazji strzeleckich. Najlepsze zmarnowali Guz i Świerczewski.

CWKS Legia 5-1 (3-0) Jedność Żabieniec
1-0 20 min. Adam Czubak
2-0 30 min. Adam Czubak
3-0 43 min. Marcin Brankiewicz
4-0 53 min. Tomasz Świerczewski
5-0 76 min. Rafał Chatoyan
5-1 77 min.

CWKS: Śmigasiewicz (85. Pawlak) - Gębczyński, Guz Ż, Zdzieszyński, M. Jasiński - Zielonka (75. W. Piotrowski), P. Piotrowski, Brankiewicz, Adamuszewski (76. Michalak) - Czubak (72. Chatoyan), Świerczewski.