Wypożyczeni: Gol Grosickiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Mało udany był to weekend dla wypożyczonych z Legii zawodników. Większość z nich musiało przełknąć gorycz porażki, a szczególnie Marcin Smoliński, którego ŁKS poległ z Wisłą Kraków. W odmiennym nastroju z boiska schodził Kamil Grosicki. "Grosik" otworzył wynik mecz z Polonią Warszawa, a także zaliczył asystę przy trafieniu Tomasza Frankowskiego i tym samym przyczynił się do zwycięstwa nad wyżej notowanym rywalem. 90 minut zaliczył Maciej Gostomski, który został powołany do reprezentacji Polski do lat 21 na konsultację szkoleniową.
Arruabarrena Mikel (SD Eibar) – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Deportivo Alaves
Augustyn Błażej (Rimini Calcio) - od 62 minuty w wygranym 2-1 meczu z Albinoleffe. Ukarany żółtą kartką
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Odrą Opole
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z MKS Kluczbork
Grosicki Kamil (Jagiellonia Białystok) – do 90 minuty w wygranym 2-1 meczu z Polonią Warszawa. Strzelec gola w 14. minucie na 1-0. Asysta przy drugiej bramce
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Odrą Opole
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – do 62 minuty w przegranym 0-2 meczu z Górnikiem Zabrze, nie zagrał w finale PE ze Śląskiem
Kozub Paweł (Pelikan Łowicz) – do 54 minuty w wygranym 2-1 meczu z Nidą Pińczów
Rawa Przemysław (Kotwica Kołobrzeg) – nie grał w przegranym 0-4 meczu z Pogonią Szczecin
Smoliński Marcin (ŁKS Łódź) – do 74 minuty w przegranym 0-4 meczu z Wisłą Kraków
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Odrą Opole
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – nie grał w przegranym 0-2 meczu z Górnikiem Łęczna
Wysocki Przemysław (Piast Gliwice) – nie grał w przegranym 0-1 meczu ze Śląskiem Wrocław