Kolarstwo: Janiszewski i Repiński na podium Karpackiego Wyścigu Kurierów

Bodziach, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Sylwester Janiszewski z Legii w Karpackim Wyścigu Kurierów startował w koszulce lidera, bowiem wygrał prolog wyścigu. Ostatecznie w zawodach, w których brało udział 80 kolarzy do lat 23 z Polski, Ukrainy, Bułgarii i Rosji, zajął miejsce trzecie. Wyżej na podium uplasował się jego klubowy kolega, Tomasz Repiński. Wygrał Piotr Gawroński z Kadry PZKol.

Czteroetapowy wyścig liczył ponad 360 kilometrów. Drużynowo najlepiej wypadła ekipa kadry Polskiego Związku Kolarskiego. Koszulkę najlepszego "górala" zdobył Konrad Czajkowski z TC Chrobry Felt Głogów, a tytuł najaktywniejszego kolarza Kamil Markowski z KS Pogoń Mostostal Puławy.