Maciej Rybus - fot. Mishka

U-21: Pierwsza wygrana. Gole Rybusa i Korzyma

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała 2-0 w pierwszym eliminacyjnym meczu do mistrzostw Europy, które odbędą się w 2011 roku w Danii. Pierwszego gola w meczu w 35 minucie strzelił legionista wypożyczony do Odry Wodzisław Maciej Korzym. Wynik w 56. minucie ustalił po indywidualnym rajdzie Maciej Rybus. W drugiej połowie na boisku przebywał Ariel Borysiuk i swoją obecność podkreślił strzałem w poprzeczkę.

Polska 2-0 (1-0) Liechtenstein
1-0 - 35 min. Maciej Korzym
2-0 - 56 min. Maciej Rybus

Polska: Wojciech Szczęsny - Mariusz Gancarczyk, Kamil Glik, Mateusz Pielach, Adrian Basta - Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Cetnarski (46' Ariel Borysiuk), Maciej Rybus (76' Tomasz Chałas) - Maciej Korzym (67' Marcin Wodecki), Patryk Małecki

żółte kartki: Krychowiak, Małecki