Sparing: Młoda Legia 2-1 Olimpia Elbląg

Łukasz - Wiadomość archiwalna

W drugim sparingowym spotkaniu podczas zgrupowania w Bartoszycach Młoda Legia pokonała Olimpię Elbląg 2-1. Goście objęli prowadzenie w 13. minucie po strzale Karola Stysia. Jeszcze przed przerwą Maciej Górski doprowadził do wyrównania, a w 58. minucie wynik ustalił Patryk Koziara .

Młoda Legia 2-1 (1-1) Olimpia Elbląg
0-1 - 13 min. Karol Styś
1-1 - 34 min. Maciej Górski
2-1 - 58 min. Patryk Koziara

Skład Legii:
I połowa: Cezary Osuch - Patryk Kostyra, Jakub Woropajew, Piotr Augustyniak, Maciej Tomczyk - Kacper Starek, Wojciech Trochim, Patryk Koziara, Łukasz Małkowski - Patryk Kamiński - Maciej Górski.