Kamil Majkowski w barwach Znicza - fot. Raffi

Wypożyczeni: Gol Majkowskiego

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Kamil Majkowski zaprezentował się w miniony weekend najlepiej spośród wszystkich wypożyczonych legionistów. Strzelił bramkę z rzutu wolnego, która dała jego drużynie zwycięstwo. Nie powiodło się za to Wojciechowi Skabie, który co prawda rozegrał pełny mecz w barwach Polonii Bytom, ale puścił dwie bramki i bytomianie oddali trzy punkty Śląskowi Wrocław.

Wypożyczeni legioniści:
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - 73 minuty w przegranym 0-3 meczu z Wisłą Kraków
Kucharczyk Michał (Świt NDM) - grał do 90. minuty w meczu Świt - LKS Nieciecza (1-0). Otrzymał żółtą kartkę, asystował przy golu Zjawińskiego
Łanucha Damian (Resovia) - nie grał w meczu Resovia - Olimpia Elbląg
Majkowski Kamil (Znicz) - 73 minuty w wygranym 1-0 meczu z GKP Gorzów; dobry występ okrasił golem strzelonym bezpośrednio z rzutu wolnego
Skaba Wojciech (Polonia B.) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Śląskiem. Puścił pierwsze bramki w obecnym sezonie.